İki ilde bazı alanlar Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı ilan edildi

Bakanlık, Kayseri ve Trabzon illerinde bazı alanlar için Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı İlan Edilmesi yönününde karar verdi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

İki ilde bazı alanlar Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı ilan edildi
Editor: Hakan A.
23 Mart 2018 - 08:31 - Güncelleme: 23 Mart 2018 - 09:27

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yurt genelinde sürdürdüğü kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Trabzon ve, Kayseri illerinde yürütülen projeler ile devam ediyor. Bakanlık diğer taraftan bazı alanların statlerinin değiştirilmesine ilişkin yeni kararlar almaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin sürdüğü iki ilde Bakanlar Kurulu kararı ile bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edilmesine karar verildi. Konuyla alakalı duyuru bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

  Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Uğurevler Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Bazı Alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı İlan Edilmesi Hakkında Karar,

 Trabzon İli, Çaykara İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Bazı Alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı İlan Edilmesi Hakkında Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Reklam