İnistanbul Topkapı'da son 10 daire satışta

Şehrin tam merkezinde, eski Şişecam fabrikası üzerinde inşaat süreci tamamlanan ve kısa sürede yaşamın başladığı NEF, İŞ GYO ortaklığı İnistanbul Topkapı'da kalan son 10 daire satışta.

İnistanbul Topkapı'da son 10 daire satışta
Editör: Hakan A.
22 Ekim 2020 - 15:20 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 15:24
Markalı konut projelerinde önemli işlere imza atan İş GYO, şehrin göbeğinde hayata geçirdiği projesinde kalan son evlerin satışını yapıyor. İstanbul'da Topkapı bölgesinde eski Şişecam fabrikası arazisi üzerinde inşaa edilen dev konut projesi İnistanbul'da kalan son 10 daire için avantajlı satış devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 22 Ekim 2020 - İstanbul


İŞ GYO ve NEF ortaklığı ile inşaa edilen, hayatın başladığı İnistanbul projesinde kalan son 10 daire satışı. Proje iş ortağı İş GYO'nun stoğunda kalan hemen teslim ve tapu ile 10daire için satış sürüyor.

İstanbul'da Zeytinburnu ilçesi sınırları içinde, Topkapı Davutpaşa mevkiinde eski Şişecam fabrikası arazisine 4 etap olarak yapılan İnistanbul projesinde yaşam devam ediyor. 

İnistanbul Topkapı projesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünün hemen karşısında, Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre uzaklıkta yer alıyor. 4 etapta toplam 2.746 dairenin yer aldığı projede yaşam devam ediyor. Satışta olan son daireler ve tapuları hemen teslim ediliyor.

Kalan son daireler ile alakalı fiyat bilgisi verilmezken, İnistanbul projesi daire fiyatları ve ödeme bilgileri için İŞ GYO'dan bilgi alınabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum