İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi online başvuru limiti 50 Bin TL!

Bireysel ihtiyaç kredisi limitlerinde 50 Bin TL'ye kadar online kredi sunmaya başlayan İş Bankası, internet şubesi üzerinden hemen kredi imkanı sunuyor. 60 ay vadeli, 50 Bin TL ihtiyaç kredisi faiz oranı ve örnek hesaplaması.

İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi online başvuru limiti 50 Bin TL!
Editor: Hakan A.
15 Şubat 2020 - 08:33

2020 yılı ihtiyaç kredisi kapsamında İş Bankası, online işlemlerde bireysel ihtiyaç kredisi kullandırmaya devam ediyor. Banka üst limitleri yükselttiğini duyurdu. Bu çerçevede İş Bankası, 60 aya kadar 50 bin TL kredi üst limiti ile imkanlar sunuyor. Peki İş Bankası, bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve koşulları neler?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 15 Şubat 2020 - İstanbul


Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler dikkat! İnternet şubesi ortamında, iş Bankası'ndan bireysel ihtiyaç kredisi limitleri 50 Bin TL'ye yükseltildi. 60 aya kadar vadelerde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için vade, ve faiz oranları ne kadar?

Bankalar, vatandaşın kredi taleplerini karşılamak amacıyla keselerin ağızını açmaya devame diyor. İş Bankası, müşterilerine ihtiyaç kredisi sunarken, bankadan kredi kullanacaklar için hızlı, hemen işlem için 50 Bin TL limit belirledi. İş Bankası, 60 aya kadar olan vadelerde ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Banka şubeleri ve internet şubesi üzerinden 50 Bin TL'ye kadar olan Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımında örnek hespalama İş Bankası için altta verildiği gibidir. Banka üzerinden, ihtiyaç kredisi kullanım şartları, istenen evraklar, kredi notu gibi ayrıntılar öğrenilebilir. 

50 Bin TL İş Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

  • Kredi Tutarı 50.000,00 TL
  • Kredi Vadesi: 60
  • Taksit Tutarı: 1.192,65 TL
  • Faiz Oranı: %1,05

Geri Ödenecek Toplam Tutar: 71.559,00 TL

Yıllık Maliyet Oranı % 16,4879


50.000 TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaçlarınız için dijital temas noktalarından yapacağınız başvurunuzun onaylanması halinde, talep ettiğiniz kredi tutarı o an hesabınıza aktarılacaktır. 7/24 kredi kullanım kolaylığı sunuluyor. İhtiyaç kredinizi size özel* belirlenen faiz oranıyla dilerseniz 60 aya varan aylık eşit taksitlerle, dilerseniz kişiye özel esnek taksitli**  ödeme planıyla kullanabilirsiniz.