Reklamı Geç
İş Portföy Gayrimenkul Yatırım Fonu “Nidakule Ataşehir...

İş Portföy Gayrimenkul Yatırım Fonu “Nidakule Ataşehir Batı”nın tamamını satın aldı

İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, Tahincioğlu’nun Batı Ataşehir’deki en son projesi olan “Nidakule Ataşehir Batı”nın tamamını satın alarak üçüncü yatırımını gerçekleştirdi.

25 Eylül 2017 - 10:46

iş dünyasının gelişmekte olan bölgesinde ve İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında konumlanan Tahincioğlu’nun Batı Ataşehir’deki en son projesi “Nidakule Ataşehir Batı” İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu tarafından satın alındı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Eylül  2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektöründe ayrıcalıklı ve nitelikli projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu, Nidakule Ataşehir Batı projesini iş dünyasının hizmetine sunarken, projenin satış aşamasında İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu tarafından tamamının satın alındığını duyurdu.

Böylece Tahincioğlu’nun bu yılın ilk çeyreğinde tamamladığı Nidakule Ataşehir Batı projesi, portföy yönetimi sektörünün lider kuruluşu İş Portföy’ün kurucu ve yöneticisi olduğu Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu’nun üçüncü yatırımı olduğu kaydedildi.

 İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, yatırımcıların bireysel birikimleriyle ulaşamayacakları ölçekteki ticari gayrimenkullere yatırım yaparak elde edilen kira geliri ve değer artışı ileuzun dönemli ve istikrarlı getiri sağlamayı amaçlıyor.

İş dünyasının gelişmekte olan merkezinin kalbinde ve İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında yer alan A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir Batı, 45 bin metrekare inşaat, 25 bin metrekare kiralanabilir alanı ile iş dünyasının yeni gözdesi olacak. Her katta bulunan balkon ve teraslar, 4 metrenin üstündeki tavan yüksekliği, açılabilen pencereler, gün ışığından faydalanan mekânlar ve özenle kurgulanmış sosyal alanlarla ferah bir çalışma ortamı sunan Nidakule Ataşehir Batı, teras bahçeleriyle keyifli yeşil alana sahip, metroya ve her iki köprüye yakın konumda bulunuyor.