İstanbul Ataşehir'de riskli alan ilanı

İstanbul Ataşehir ilçesi sınırları içinde bazı yerler için riskli alan ilanı yayınlandı. İşte Ataşehir'de riskli alan ilan edilen yerler...

İstanbul Ataşehir'de riskli alan ilanı
Editör: Hakan A.
11 Temmuz 2020 - 09:23
Riskli alanlar ile alakalı olarak yapılan çalışmalar sürüyor. İstanbul Ataşehir ilçesi'nde bazı alanlar riskli alan olarak ilan edildi. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girmiş oldu.
 
Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Temmuz 2020 - İstanbul


Türkiye'nin kentsel dönüşüm ile yenilenmesine aralıksız devam eden Bakanlık ve pek çok kurum, ülkenin dört bir yanında önemli projeleri hayata geçirmeye, mahalle ve bölgeleri yenilemeye devam ediyor. En fazla risli alan ilan edilen illerin başında gelen Megaşehir İstanbul'da bir ilçede daha yeni riskli alan ilan edildi.İstanbul Ataşehir'de bazı yerler riskli alan ilan edilerek Resmi Gazete'de yayınlandı.

İstanbul İli, Ataşehir İlçesi, Yukarı Dudullu Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2742)

İstanbul Ataşehir'de riskli alan ilanı

Resmi Gazete'nin 11 Temmuz 2020 Tarihli ve 31182 Sayılı   ekinde yer alan riskli alan ilanına ilişkin ayrıntıları görmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum