İstanbul Başakşehir'de açık artırma ile cadde dükkanları

Başakşehir ilçesinin en fazla prim yapan projelerinden birinde yatırım yapmak isteyenleri cezbedecek cadde dükkanları için açık artırma yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek.

İstanbul Başakşehir'de açık artırma ile cadde dükkanları
Editör: Hakan A.
21 Ekim 2020 - 11:10 - Güncelleme: 21 Ekim 2020 - 16:54
Gayrimenkul yatırımında son yılların modası olan açık artırmalara bir yenisi daha eklendi. Yatırımcılar için oldukça cazip ve avantajlı koşullarda, yüksek kira garantili dükkan yatırımı  oldukça popüler.Son yıllarda bir birinden farklı dev konut projelerinin merkez üssü olan İstanbul Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Avrasya Cadde projesinde yer alan cadde dükkanları için açık artırma düzenleniyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul'da ticaret ile uğraşanları yakından ilgilendiren yeni bir açık artırma tarihi yaklaşıyor. Yüksek kar vaad eden mağazalar açık arttırma yolu ile yeni yatırımcılarını arıyor. İstanbul'un merkezi konumunda yer alan ve yükselişini hiç kaybetmeyen, her gün değerine değer katan ilçelerinden biri olan Başakşehir'de konumlu Avrasya Konutlarında yer alan cadde dükkan ve mağazaları için açık artırma düzenleniyor. İşte ihaleye dair son dakika bilgileri...

 Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin karşısında

Geçtiğimiz aylarda pandemi sürecinde İstanbul'a büyük destek veren dev hastane  Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olma özelliği taşıyan Çam ve Sakura Başakşehir Şehir Hastanesi karşısında konumlanan dev projede yer alan cadde mağazalarının satışı için düzenlenecek ihale 1 Kasım 2020 tarihinde yapılacak.

Başakşehir Avrasya, geniş müşteri kitlesiyle ticarette kazanmak isteyenleri cadde mağazalarında buluşturacak. Başakşehir’in en işlek caddesi olma potansiyeli taşıyan Başakşehir Avrasya Cadde Mağazaları’na yatırım yapmak isteyenler 1 Kasım günü düzenlenecek ihalede bütçelerine en uygun mağazayı satın alabilecekler.

istanbul başakşehir cadde dükkanları ve mağazalar için ihale

Başakşehir Avrasya konut projesi, İstanbul Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıkta bir mesafede hayata geçirildi. Başta bölgede bulunan Üniversite öğrencileri olmak üzere, İstanbul Havalimanı pilot ve diğer personelleri, Şehir Hastanesi'nin doktor ve hemşireleri için oldukça cazip bir noktada yükselen Başakşehir Avrasya projesinde yüksek getirili yatırım değerine sahip mağaza ve dükkanlar için başvuru süreci başladı.

Başakşehir Avrasya projesi nerede?

TOKİ ve Fuzul ortaklığı ile İstanbul Başakşehir ilçesinin en seçkin projelerinden biri olarak hayata geçi,rilen Avrasya Konutları adresi ve iletişim bilgileri şöyle.

Adres: Başakşehir Mah. Hekim Sok. Başakşehir Avrasya Konutları Satış Ofisi Başakşehir - İstanbul
Tel: 444 0 156

YORUMLAR

  • 0 Yorum