İstanbul Başakşehir'de benzin istasyonu arsası EPP müzayedesinde satışa çıkıyor

İstanbul'da Gıda Toptancıları Sitesinde iş yeri ve akaryakıt istasyonu imarlı arsa satın almak isteyen yatırımcıya büyük fırsat. Hepsi müzayedede satılacak...

İstanbul Başakşehir'de benzin istasyonu arsası EPP müzayedesinde satışa çıkıyor
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2020 - 09:04 - Güncelleme: 17 Aralık 2020 - 09:05
İstanbul'da Başakşehir İlçesi sınırları içinde bulunan ve Emlak Konut proje geliştiricisi, EPP satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği Gıda Toptancıları Çarşısı'nda yer alan çok sayıda dükkan ve akaryakıt istasyonu arsası müzayede yöntemiyle satışa çıkıyor. İstanbul'da dükkan ve benzin istasyonu arsa yatırımı yapmak isteyenleri yakından ilgilendiren müzayede hakkında detaylar için okumaya devam edin.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Aralık 2020 - İstanbul 


Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP) tarafından İstanbul'da Guıda Toptancıları Çarşısında yer alan iş yerleri ile akaryakıt istasyonu arsası satışı için müzayede yarın yapılacak. 18 Aralık tarihinde düzenlenecek müzayedeye ilgi şimdiden oldukça büyük. Yatırımcılar alacakları iş yerleri ve akaryakıt istasyonu arsası için tekliflerini vermek için hazırlanıyor.

İstanbul'da Ispartakule projesinin hemen yanı başında, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçesi sınırlarında yapımı tamamlanan İstanbul Gıda Toptancıları sitesinde yer alan dükkan ve benzin istasyonu arsasının müzayede yöntemiyle satışı için geri sayım başladı. Yatırımcı için oldukça cazip bir yatırım olan akaryakıt istasyonu A Lejantı işlenmiş arsa yaklaşık 3 Bin metrekare büyüklüğünde. İmar durumu Akaryakıt ve Servis İstasyon alanı olarak geçen arsa için ihalede satış bedeli 49 Milyon 800 Bin TL olarak açıklandı. İhaleye katılacak yatırımcıların 3 Milyon TL gibi bir rakamı teminat vermeleri gerekiyor. 

istanbul başakşehir gıda toptancıları akaryakıt istasyonu müzayedesi

Türkiye’nin en büyük ticari kompleks projelerinden biri olan İstanbul Gıda Toptancılar Sitesi’nde yer alan Akaryakıt İstasyon Alanı, sınırlı sayıda banka bloğu ve ticari ünitelerin müzayedesine Son katılım tarihi:18 Aralık Cuma günü yapılabilecek.

Müzayede ve diğer satış bilgileri için EPP resmi web sitesi üzerinden tüm detaylara ulaşabilir, ilgili telefon numaralarından ayrıntıları öğrenebilir, bilgi formu doldurarak gerekli görüşmeleri sağlayabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum