İstanbul'da 7 Bin daireli Halkalı Emlak Konut Bizim Mahalle'de yeni yaşam

İstanbul'un en büyük ve gelişimini sürdüren ilçelerinden biri olan Küçükçekmece'de Bizim Mahalle konutları size yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

İstanbul'da 7 Bin daireli Halkalı Emlak Konut Bizim Mahalle'de yeni yaşam
Editör: Hakan A.
07 Kasım 2020 - 18:38 - Güncelleme: 07 Kasım 2020 - 18:38
Ev hayali kuranlar, mahalle havasını arayanlar için önemli seçeneklerden biri Halkalı'da Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde aradıklarını buluyor. İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olan Küçükçekmece ilçesi sınırları içerisinde Halkalı'da yükselen dev konut projesinde Emlak Konut Bizim Mahalle 7 bin aileyi ağırlayacak. İstanbul'un önemli projelerinden biri olan Emlak Konut Bizim Mahalle hakkında merak edilen  fiyatları, ödeme bilgileri ve diğer detayları haberimizden öğrenebileceksiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 7 Kasım 2020 - İstanbul


Emlak Konut GYO'nun İstanbul'daki en büyük projelerinden biri olan, Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinde inşaat hızla yükseliyor. Emlak Konut Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle'den ev sahibi olmak isteyenler projenin etaplarının tamamlanmasını bekliyor. Peki Emlak Konut Bizim Mahalle nerede, projeden ev almak isteyenler için güncel fiyat listesi ve ödeme seçenekleri neler? 

Küçükçekmece'de Emlak Konut Bizim Mahalle'den ev almak isteyenler için güncel fiyat listesi, ödeme bilgileri ile 6 etaplı 7 bin dairelik dev projede sağlıklı bir yaşam için avantajlı ödeme planı sayesinde dilediğiniz eve kavuşma imkanı bulacaksınız.


emlak konut bizim mahalle

6 ETAPTA TOPLAM 7000 KONUT

Emlak Konut Bizim Mahalle projesi, büyük alanı, tüm alanlar için yapıalcak sosyal donatıları ve her aileye uygun daire seçenekleri ile dikkat çekiyor. 1 Milyon 200 bin metrekare büyüklüğünde dev bir alan üzerinde hayata geçirilen Emlak Konut Bizim Mahalle, Halkalı'da yükseliyor.  Toplamda 6 etap olarak inşaatı devam eden projede bazı etaplarda teslimler başlamış durumda. İstanbul'un önemli ilçelerinden biri olan Küçükçekmece, bölgede en fazla sanayi ve ticari işletmelerin yer aldığı bir ilçe. Halkalı'da Gebze-Halkalı Banliyösüne yakın konumlandırılan Emlak Konut Halkalı Bizim Mahalle konutları 7 Bin adet konut olarak binlerce aileyi barındıracak büyük bir proje.

emlak konut bizim mahalle istanbul halkalı küçükçekmece

HER AİLEYE UYGUN KONUT SEÇENEĞİ

Halkalı'nın en büyük arazisi üzerinde inşaatında etapların yükselişi sürerken, 7 Bin daire seçeneği olan konutlar hızla satış ve yerleşim olarak alıcısına sunuluyor. Satışların sürdüğü Emlak Konut Bizim Mahalle konut projesinden ev almak isteyenler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile 54 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen farklı daire tiplerinden seçimini yapabiliyor.

EMLAK KONUT BİZİM MAHALLE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ, ÖDEME SEÇENEKLERİ

Halkalı'da şehrin en uzun banliyösüne yakın olarak inşaatı süren projeden ev almak isteyenler en fazla Emlak konut Bizim Mahalle konut fiyatlarını merak ediyor. Güncellenen Emlak Konut Bizim Mahalle fiyat listesi, dairelerin fiyatları nereden öğrenilebilir? Emlak Konut Bizim Mahalle daire fiyatları ile diğer ayrıntıları satış ofisini arayıp hızla öğrenebilirisiniz. Güncel fiyat listesi için Emlak Konut Bizim Mahalle web sitesini de ziyaret edebilirisniz. Projeden ev almaya niyetli olanlar için şu sıralarda devam eden yüzde 5 peşin ödeme, ödemelere 2. yılda başlatan kampanya mevcut. Dileyenler ikinci yılda ödemesine başlayabilecek. Kampanya bilgilerine satış ofisi müşteri temsilcisinden öğrenebilirisiniz.

 halkalı emlak konut bizim evler
Emlak Konut Halkalı Bizim Mahalle nerede?

İstanbul'da Küçükçekmece Halkalı'da hayata geçirilen Bizim Mahalle projesi, E-5, TEM, Halkalı-Gebze tren hattı, hastane ve AVM gibi yerlere en yakın lokasyonda konumlandırıldı. Proje adresi ise İstasyon Mah. İstasyon Cad. Halkalı Küçükçekmece'de. Emlak Konut Bizim Mahalle Satış Ofisine gitmek isteyenler google maps ile konumu yazmasıyla bu adresten erişebileceksiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum