İstanbul'da Avrupa Konutları markası ÇamlıVadi evleri nerede, fiyat listesi...

İstanbul'un markalı konut projelerinden biri olan Avrupa Konutları markası, yeni projesi ÇamlıVadi evleri nerede inşaa ediliyor? Avrupa Konutları Çamlıvadi kaç konut var, fiyatı ve proje detaylarına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İstanbul'da Avrupa Konutları markası ÇamlıVadi evleri nerede, fiyat listesi...
Editör: Hakan A.
19 Ekim 2020 - 17:16
Avrupa Konutları Çmlıvadi konut projesi için hzırlanan reklam filmi izleyicinin beğenisini topladı. İstanbul'da Avrupa ve Asya kıtalarında hayata geçirdiği markalı konut projeleriyle adından sıkça bahsettiren Artaş Grubu, yeni projesinin ayrıntılarını paylaştı. İstanbul Avrupa yakasında inşaa edilecek Avrupa Konutları markasının son projesi ÇamlıVadi evleri şu sıralar reklam filmi ile büyük ilgi görüyor. Peki Avrupa Konutları Çamlıvadi konut projesi nerede, fiyat ve diğer bilgileri neler? Habrimizi sonuna kadar okursanız, fiyat bilgisinden reklam filmine kadar pek  çok detayı öğrenebileceksiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Ekim 2020 - İstanbul


Markalı projeleriyle Avrupa Konutları markası ile İstanbul'da çeşitli ilçelerde inşaa ettiği yeni yaşam bölgeleriyle bilinen Artaş Grubu son projesiyle ilgi odağı oldu. ÇamlıVadi adıyla tanıtılan yeni reklam filmi izleyiciden olumlu not alırken, projenin ayrıntıları merak ediliyor. Peki Avrupa Konutları son projesi Çamlıvadi İstanbul'un neresinde inşaa ediliyor, kaç konutluk bir proje ve fiyat listesi hakkında bilgileri emlakpencerem.com farkıyla haberimizden okuyabilirsiniz.

925 konutluk Çamlıvadi Kağıthane satıştaİstanbul’un en fazla ilgi gören bölgelerinden birinde Kağıthane ilçesinde hayata geçirilen Avrupa Konutları Çamlıvadi evleri toplamda 19 blok olarak tasarlanırken, içerisinde 925 adet konut ile yepyeni bir yaşam sunuyor. Proje içerisinde 1+1 daire seçeneğinden 5+1 tipi daire seçeneğine kadar her aileye hitap edecek daireler tasarlandı. 1+1 daireler 80 metrekareden başlarken, en büyük daire seçeneği olan 5+1 daireler ise 328 metrekare büyüklüğüne kadar değişiklik gösteriyor.avrupa konutları çamlıvadi kağıthane proje görselleri

Çamlıvadi Projesi İstanbul Havalimanı'na 25 dakika mesafedeİstanbul Havalimanı’na 25 dakikada ulaşmayı mümkün kılan lokasyona sahip Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinin önemli cazibesi şehrin en gözde alışveriş ve eğlence merkezi Vadistanbul’a ve metroya bağlanan havaraya sadece 2 dakika uzaklıkta yükselmesi.
  • SAĞLIKLI, SPORTİF BİR HAYAT!
  • Yemyeşil orman,
  • Kendi içinde de yürüyüş ve koşu yolları,
  • Huzur arttıracak yemyeşil bir peyzaj,
  • Açık- kapalı yüzme havuzları,
  • Şık ve tam donanımlı spor tesisleri,
  • Çok amaçlı spor sahaları ve çok daha fazlası


Kağıthane ÇamlıVadi evleri İstanbul'un neresinde inşaa ediliyor?
Avrupa Konutları ÇamlıVadi ile şehrin ve ormanın kesiştiği noktada yükseliyor. İstanbul'un önemli ilçelerinden Kağıthane Arıcılar’da konumlandırılan Avrupa Konutları ÇamlıVadi projesi bir yanında orman ile huzuru, diğer yanında TEM otoyolu ile ulaşım kolaylığını bir arada sunuyor. İnşaatı süren ve İstanbul Havalimanı’na ulaşacak M11 metro hattının Hasdal istasyonuna yakın bir lokasyonda hayata geçiriliyor. İstanbul’un en sevilen, en çok tercih edilen yaşam ve alışveriş merkezi Vadistanbul da projeye yakın bir noktada konumladırıldı. 

Kağıthane'de TEM otoyoluna 1 dakika gibi yakın bir mesafedeki ulaşım rahatlığını, yanı başında yer alan yemyeşil ormanın huzuru ile birleştiren proje; kalite, konfor, sosyallik gibi birçok güzelliği de bünyesine ekleyerek yaşamı ayrıcalıklı kılan önemli detaylardan...
 

Avrupa Konutları Çamlıvadi ev fiyat listesi ve ödeme bilgileriDev projede yer alan evlerin satışlarına başlanan ÇamlıVadi Kağıthane projesi kapsmaında günccel konut fiyatları merak ediliyor. Avrupa Konutları Çamlıvadi konutlarından ev almak isteyenler için daire fiyat listesi, en ucuz daire fiyatı ile en pahalı konut fiyatını projenin resmi internet sitesi üzerindeki formu doldurarak öğrenebilirsiniz. Projeden ev sahibi olmak isteyenlerin merakla öğrenmek istediği Çamlıvadi konut fiyatları, ödeme koşullarını satış ofisi müşteri temsilcinizden öğrenebilirisiniz. 

Avrupa Konutları Çamlıvadi konut fiyatlarını öğrenmek için burada yer alan formu doldurmanız yeterli.
Formu doldurmak için tıklayın.


Avrupa Konutları Çamlıvadi Kağıthane iletişim ve adres bilgileri
Çamlıvadi projesi adresi: Hamidiye Mah. Selvi Cad. Arıcılar Kağıthane / İstanbul olarak konumlu.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler 444 38 25 nolu telefondan Çamlıvadi projesine ilişkin fiyat ve ödeme koşulları hakkında ayrıntılara ulaşabilir.

avrupa konutları çamlıvadi istanbul kağıthane fiyat

YORUMLAR

 • 0 Yorum