İstanbul'da Eczanelerden dağıtılacak ücretsiz maske siparişi e-devlet üzerinden nasıl verilir, Cep telefonuna maske SMS kodu nasıl yollanır?

Eczanelere giderek ücretsiz maske isteyecekler dikkat! O kod cep telefonunuza gelmeden maske alamazsınız. Peki e Devlet ve ePTTAVM online ücretsiz maske başvuru sayfası linkleri ile nasıl ücretsiz maske sipariş edilir, hızlı sms kodu nasıl alınır?

İstanbul'da Eczanelerden dağıtılacak ücretsiz maske siparişi e-devlet üzerinden nasıl verilir, Cep telefonuna maske SMS kodu nasıl yollanır?
Editör: Hakan A.
14 Nisan 2020 - 13:19
İstanbul ve Türkiye'nin herhangi bir yerinde oturan vatandaş ücretsiz maskelerini nereden, nasıl alacaklar? Türkiye genelinde PTT üzerinden yapılacak maske ücretsiz maske talepleri doğrultusunda vatandaşa hızlıca haftalık 5 adet maske siparişi alınmaya devam ediyor. Artık Eczanelerden maskeler ücretsiz olarak teslim alınabilecek. Yapılması gereken ise cep telefonunuza gelecek olan ücretsiz maske SMS kodu sayesinde maskelerinizi eczanelerden alabileceksiniz. Peki SMS kodu almak için ne yapmak gerek, ücretsiz maske almak için nasıl hızlı SMS kodu alınabilir?

Güncel Haberler  - 14 Nisan 2020 - İstanbul


Milyonlarca vatandaş koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde oturuyor. Hafta sonları ise sokağa çıkma yasağı uygulanan Türkiye'de ücretsiz maskeler İstanbul'da eczanelerden dağıtımına başlanmış durumda.  Diğer tarafan Türkiye'nin 81 ilinde PTT üzerinden yollanmaya başlanan ücretsiz maskelerin dağıtımı devam ederken, İstanbul'da ücretsiz maske almak isteyenler Eczanelerden maskelerini temin edebiliyor. Eczanden ücretsiz 5 adet maske almak isteyen İstanbullular maske taleplerini bildirerek sms doğrulaması sonrasında ücretsiz maskelerini alabilecekler.

Peki e Devlet ve ePTTAVM online ücretsiz maske başvuru sayfası sayesinde sipariş talebiniz hızlıca alınıyor ve SMS yolu ile cep telefonunuza maske alımında kullnacağınız kod gönderiliyor. Bu kod sayesinde Eczaneye giderek 5 adet ücretsiz maskenizi alabilirsiniz.

Maske talebi nereden yapılacak?

e Devlet üzerinden ve ePTTAVM internet sitesi üzerinden online ücretsiz maske başvuru sayfasına girilerek karşınıza gelecek formu doldurup yollamanız yeterli olacak. Vatandaşları 'Kişisel Bilgiler' - 'Aile Bilgileri' ve 'İletişim Bilgileri' alanları karşılayacak. Ücretsiz maske talebinin sorunsuz olarak alınması için formun eksiksiz doldurulması gerekiyor Kişisel TC Kimlik Numaranız, ad soyad, cep telefonu, il, ilçe, mahalle, cadde, sokak ve adres bilgilerini girdikten sonra güvenlik sorusu olan matematik işleminin cevabını kutucuğa yazmanız gerekiyor.

e-devlet üzerinden maske siparişi vermek ve SMS kodu almak için tıklayın.

e-devlet üzerinden maske siparişi vermek ve SMS kodu almak için tıklayın

ePTTAVM üzerinden maske siparişi vermek ve SMS kodu almak için tıklayın.

ePTTAVM üzerinden maske siparişi vermek ve SMS kodu almak için tıklayın.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum