İstanbul’da evlenecek çiftlerden İBB...

İstanbul'da evlenecek çiftlerden İBB tesislerine büyük ilgi

Evlilik Dünyası ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2018 hızla sürerken, İBB'nin sosyal tesisleri ise evlenecek çiftlerden büyük ilgi görüyor.

İstanbul'da evlenecek çiftlerden İBB tesislerine büyük ilgi
Editor: Hakan A.
03 Şubat 2018 - 07:14 - Güncelleme: 03 Şubat 2018 - 07:37

İstanbul’da devam eden ‘Evlilik Dünyası ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2018’ kapsamında İBB Sosyal Tesisleri standı evlenecek çiftlerden büyük ilgi gördüğü bildirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri evlenecek çiftlerin ilk seçim önceleği olarak öne çıkmaya devame diyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Şubat 2018 - İstanbul

Bu yıl 16.’si düzenlenen ve dünya evine girecek çiftlere düğün hazırlıkları ile ilgili rehberlik eden “Evlilik Dünyası ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda başladı. Gelinlikten davetiyeye, pastadan düğün mekanına, damatlıktan, organizasyona kadar 130 farklı firmanın katıldığı fuarda en özel günlerin en prestijli adresi İBB Sosyal Tesisleri de yerini aldı.

Eşsiz İstanbul manzaralarını şıklık, konfor ve lezzetle buluşturan İstanbul’un prestij mekanları İBB Sosyal Tesisleri standı, daha fuarın açıldığı ilk andan itibaren ilgi çekiyor. Kır bahçesinden havuz başına, koru içerisindeki tarihi konaklara ya da şehrin merkezinden mavi ile yeşilin kucaklaştığı modern salonlara kadar 6 farklı mekan alternatifi sunan İBB Sosyal Tesisleri, bu yönüyle dünya evine girecek çiftlerin farklı beklentilerine cevap veriyor.

İBB GÜVENCESİ EKONOMİK FİYATA

Fuar alanında İBB Sosyal Tesisleri standı da oldukça fazla rağbet görüyor. Çiftler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle kaliteli ve hesaplı hizmet sunan Sosyal Tesisleri, gerek manzaraları gerekse her zevke uygun farklı konseptlerde mekanlar sunduğu için öncelikli olarak tercih ettiklerini ifade ediyorlar. 

İBB standını ziyaret eden çiftler, sosyal tesislerde kokteyl ve menü alternatiflerinin oldukça cazip olduğunu belirterek, “Düğünümüzü İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle yapmak bir ayrıcalık. Yaşamak isteriz” dediler.

İBB Sosyal Tesisleri, ömür boyu unutulmayacak ve mutlu anılarda büyük yer kaplayacak özel günler için kaliteli hizmet anlayışı, zengin menü seçenekleri ve profesyonel personeliyle dört mevsim hizmet sunuyor.

İBB Sosyal Tesisleri’nin toplantı ve davet salonları ile ilgili bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için 4 Şubat’a kadar devam edecek Evlilik Fuarı’ndaki standı ziyaret edebilir, 444 10 34 numaralı telefon hattını arayabilir ya da https://tesislerimiz.ibb.gov.tr/ internet adresini ziyaret ederek tüm sosyal tesisleri günün 24 saatinde inceleyebilir, tüm detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum