İstanbul'da iki ilçede riskli alan ilan edildi

İstanbul'da yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarında iki ilçede riskli alan ilan edildi. Bağcılar ve Eyüpsultan ilçelerinde riskli alan ilan edilen yerlerin listesi emlakpencerem.com da.

İstanbul'da iki ilçede riskli alan ilan edildi
Editor: Hakan A.
20 Ocak 2018 - 09:13

Bakanlık, yeni riskli alanların belirlenmesine yönelik çalışmalarını sürdürürken, İstanbul'da Eyüpsultan ve Bağcılar ilçelerinde  bazı mahallelerde riskli alan ilan edildiğini duyurdu. Karar bu sabah Resmi Gazete'de yayınlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Ocak 2018 - İstanbul

Türkiye'de devam eden kentsel dönüşüm projeleri için yeni riskli alanların ilanı Bakanlık kararları ile devam ediyor. Bu çerçevede İstanbul'da iki ilçede yeni riskli alan ilan edilen yerlerin listesi açıklandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarında megaşehir İstanbul'da yeni riskli alanların ilanına devam ediliyor. Bakanlık tarafından İstanbul ili, Bağcılar ilçesi, Bağlar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanın ve Eyüpsultan ilçesi, Akşemsettin Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanın Riskli Alan ilan edilmesi hakkında karar bu sabah Resmi Gazete'de yayınlanarak resmen yürürlüğe girdi.

İşte İstanbul'da Eyüpsultan ilçesi ve Bağcılar ilçelerinde riskli alan ilan edilen yerlerin listesi

Eyüpsultan'da riskli alan ilan edilen yerlerin listesi

Eyüpsultan'da riskli alan ilan edilen yerlerin listesi

eyüpsultan riskli alan ilanı 2018

İstanbul Bağcılar ilçesinde riskli alan ilan edilen yerlerin listesi

İstanbul Bağcılar ilçesinde riskli alan ilan edilen yerler

bağcılar riskli alan ilan edilen yerlerin listesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum