İstanbul’da o ilçede 3 mahalle Kentsel Dönüşüm ve Gelişim...

İstanbul'da o ilçede 3 mahalle Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi

İstanbul'da Sultangazi ilçesine bağlı toplam 3 mahllede kentsel dönüşüm kapsamında Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edildi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

17 Mart 2017 - 09:15 - Güncelleme: 17 Mart 2017 - 09:26

İstanbul Sultangazi ilçesinde bazı mahalleler Bakanlar Kurulu kararıyla Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edildi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

5393 sayılı Belediye Kanunun 73'üncü maddesine göre, ülke genelinde sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında  Bakanlar Kurulu kararıyla riskli alan ve Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilen yerlere bir yenisi daha eklendi.

İstanbul ili, Sultangazi ilçesi, Cumhuriyet, 50. Yıl ve Esentepe Mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi hakkında karar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

İstanbul, Sultangazi ilçesi, Cumhuriyet, 50. Yıl ve Esentepe Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilen yerlerin listesini altta verilen bağlantıyla öğrenebilirsiniz.

- Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilen yerlerin tam listesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..