İstanbul'da son dakika bir deprem daha! Silivri açıklarında korkutan deprem 5.7 deprem... Bu kez daha fazla hissedildi

Marmara Denizi Silivri açıklarında 5.7 büyüklüğünde korkutan depremler.. İstanbul depremlerle sarsılmaya devam ederken, öğle saatlerinde bir deprem daha meydana geldi.

İstanbul'da son dakika bir deprem daha! Silivri açıklarında korkutan deprem 5.7 deprem... Bu kez daha fazla hissedildi
Editör: Hakan A.
26 Eylül 2019 - 14:25
İstanbul genelinde hissedilen son dakika depremlerine bir yenisi daha yeklendi. Son iki gündür Marmara bölgesi yoğun depremlerle sarsılmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasnda da hissedilen son dakika depremi İstanbul genelinde hissedildi. İşte son dakika İstanbul depremi ve son dakika ayrıntıları.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından verilen son dakika deprem bilgilerine göre depremin şiddeti 5.8 olarak ölçümlendi. Deprem özellikle Anadolu yakasında pek çok ilçede oldukça büyük hissedildi. Kısa süreli olan deprem bazı bölgelerde korku ve paniğe neden oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne ait olup, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından açıklanan veriler ise art arda gelen depremler 12:00 'da 3,1 ve hemen peşinden 13:00'da 5.7 olarak açıkladı. Depremin merkez üssü ise Marmara denizi Silivri açıkları olarak açıklandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum