İstanbul'da yarına dikkat! İBB meclis kararıyla ücret almayacak

İBB tarafından alınan kararla, İstanbul’da toplu ulaşım Pazartesi sabah saatlerinde başlayacak ve yarın saat 14.00’a kadar ücretsiz olarak vatandaşlar tarafından kullanılabilecek.

İstanbul'da yarına dikkat! İBB meclis kararıyla ücret almayacak
Editör: Hakan A.
11 Ekim 2020 - 14:05
İstanbul'da yarın işlerine gitmek isteyecek vatandaşları bir sürpriz bekliyor. Yüz yüze eğitimin başlayacağı megaşehir İstanbul'da toplu ulaşımda vatandaşlara ücretsiz olarak öğleden sonraya kadar hizmet verileceği duyuruldu. İşte Pazartesi sabahı başlayacajk ve öğleden sonraya kadar sürecek ücretsiz ulaşım ile alakalı ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 11 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclis kararı ile yarın başlayacak yüz yüze eğitim öncesi vatandaşı rahatlatacak bir karara imza attı.

Konuyla alakalı edinilen bilgiye göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi kararı ile 2020-2021 eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitimin başlayacağı yarın saat 06.00-14.00 arasında İstanbul genelinde toplu ulaşım hizmetleri ücretsiz olarak vatandaşın hizmetinde olacağı bildirildi.


Karar kapsamında, İstanbulkart ücret entegrasyonuna dâhil İETT otobüsleri, özel halk otobüsleri, metrobüs, nostaljik tramvay, tünel araçları, Şehir Hatları vapurları, özel deniz toplu ulaşım araçları, Metro İstanbul tramvay, metro, hafif metro, füniküler, teleferik ve Kadıköy Moda nostaljik tramvay araçları ile Otobüs A.Ş araçları ücretsiz olarak vatandaşın hizmetinde olacağı kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum