İstanbul Pendik'te İmar Planı Düzenlemesi

Pendik ilçesinde imar planı düzenlemesi askıya çıktı. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) tarafından askıya çıkarılan Pendik yeni imar planı düzenlemesi bir ay (30 gün) boyunca askıda tutulacak.

İstanbul Pendik'te İmar Planı Düzenlemesi
Editör: Hakan A.
24 Aralık 2019 - 10:09 - Güncelleme: 24 Aralık 2019 - 10:32
Türkiye'nin mega kenti İstanbul'da yeni imar planı çalışmalarını sürdüren İBB, 30 gün sürecek askı planlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu çerçevede Pendik ilçesinde imar düzenlemesi gerçekleştirildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 24 Aralık 2019 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından şehrin önemli ilçelerine yönelim imar planı düzenlemelerine bir yenisi daha eklendi. İstanbul Pendik Yenişehir Mahallesine yönelik düzenlenen yeni imar planı askıya çıktı.

Konuyla ilgili EmlakPencerem.com muhabirinin edindiği bilgiye göre, İBB, İstanbul Pendik ilçesine yönelik askı planını askıya çıkardığını duyurdu. İstanbul Pendik ilçesine bağlı Yenişehir Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı düzenlemesini 30 gün boyunca askıda tutacak. Vatandaş 30 gün içerisinde itirazlarını ilgili birimlere yapabilecek.


Pendik ilçesi, Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi ile Saray Sokak Kesişimi Yol Kavşak Düzenleme Projesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 02.10.2019 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum