İstanbul Polonezköy'de kiralık yöresel ürünler pazar yeri

İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan yöresel pazar yeri ihale yöntemiyle kiraya verilecek.

İstanbul Polonezköy'de kiralık yöresel ürünler pazar yeri
Editör: Hakan A.
15 Şubat 2021 - 14:35
İstanbul'un önemli ilçelerinden Beykoz'da Polonezköy mevkiinde bulunan yöresel pazar alanının kiraya verilmesi için ihale açıldı. İlgili ilan bugün yayımlandı. Peki ihaleye katılma şartı, yöresel ürün satış yeri kirası ne kadar olacak? İşte ilanın ayrıntıları.

İstanbul'da önemli bir pazar yeri için ihale açıldı! Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunan Polonezköy yöresel ürünler satış alanı 20 Bin 844 TL kira bedeli ile kiralanacak. İhale ilanı hakkında bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR I. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Ve Milli Parklar I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğümüze bağlı Polonezköy Tabiat Parkı sınırları içerisindeki “Yöresel Ürün Satış Yeri – 1” İşletmeciliğinin ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanun ile bu kanunu hükümlerine göre hazırlanan “Döner Sermayeli Kuruluşlar İhale Yönetmeliği” 29-a maddesi uyarınca Kapalı Teklif  Usulü ile ihale edilecektir.

Milli Parklar tarafından kiraya verilecek olan Beykoz Polonezköy yöresel ürünler satış yeri ile alakalı Tesis ve faaliyetlerin özellikleri şartname ve eklerinde açıklanmıştır. Tabiat Parkı içindeki ihaleye konu olan tesis ihale edilecektir.

polonezköy yöresel ürünler satış alanı kiralama ihalesi
  •  
  • İHALEYE AİT ŞARTNAME VE EKLERİ : 14/02/2021 tarihinden sonra, şartname bedeli Fatih Ormanı Kampüsü Maslak, Sarıyer/İstanbul adresindeki Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Ve Milli Parklar I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Saymanlığına yatırıldıktan sonra İdaremizden temin edilir. Şartname ve ekleri İdaremizde bedelsiz görülebilir.
  • Polonezköy Tabiat Parkı sınırları içerisindeki “Yöresel Ürün Satış Yeri – 1” işletmeciliği işidir.
  • Süresi: Sözleşmenin noterlikçe onaylanmasına müteakiben işletmeciye yer tesliminin yapıldığı tarihten başlamak üzere 5+5 yıldır    
  • İHALENİN YERİ: I.Bölge Müdürlüğü İhale Toplantı Salonu (Fatih Ormanı Kampüsü Maslak, Sarıyer/İstanbul)
  • İHALENİN TARİHİ VE GÜNÜ: 25/02/2021 Perşembe günüdür.
  • İHALENİN SAATİ: TRT saat ayarına göre Saat: 11:00 de yapılacaktır.
  • İhale sonucu; oluşacak ihale bedellerine göre İhale Onay makamları tarafından Onaylandıktan sonra ihale kararı kesinleşir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum