İstanbul'un en değerli arazisine 27 firmadan teklif

Emlak Konut'un dün gerçekleştirdiği Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi arsa karşılığı inşaat yapımı projesine toplam 27 inşaat firması tarafından teklif verildi. İstanbul'da Beşiktaş ilçesinde bulunan değerli arazi için adeta teklif yağdı.

İstanbul'un en değerli arazisine 27 firmadan teklif
Editör: Hakan A.
21 Ekim 2020 - 08:07 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 20:53
Konut sektöründe faizlerle birlikte başlayan hareketlilik, proje üretimi için şirketlerin gaza basmasına, yeni konut projeleri için düğmeye basmasına neden oldu. İnşaat firmaları ihale ve arazilere teklif yağdırıyor. Emlak Konut GYO'nun İstanbul'da Beşiktaş ilçesinde arsa karşılığı inşaat işi ihalesi için 27 firmadan teklif geldi. Dün yapılan Beşiktaş arsa satış ihalesinin sonucu için gözler Emlak Konutta.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul'un değerli ilçe ve semtlerinde önemli gayrimenkullerin sahibi olan Emlak Konut GYO, dün düzenlediği inşaat karşılığı arsa satış ihalesine çok sayıda inşaat firması katıldı. Toplamda 27 inşaat firması Emlak Konut'un İstanbul'da satışa çıkardığı arsaya ihalede teklif verdi.

İstanbul'da ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren Emlak Konut İstanbul arsa satış ihalesi kapsamında çok sayıda inşaat firması yoğun ilgi gösterdi. Tek başına ve konsorsiyum olarak birleşen şirketler, ihalede adeta teklif üstüne teklif yağdırdı. İki günde tamamlanacak olan İstanbul'un en değerli ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ta Dikilitaş Mahallesi'nde bulunan toplam 3357 metrekare arsa, 6714 metrekare inşaat alanına sahip arsa satışı karşılığı gelir paylaşım modeli ihalesi 1. oturumuna 27 firma tarafından teklif verilmiş oldu. Bugün ise ihalenin ikinci oturumu gerçekleştirilecek.İKİNCİ İHALE TARİHİ AÇIKLANDI!İŞTE İHALEYE TEKLİF VEREN 27 FİRMANIN TAM LİSTESİ


20 Ekim tarihinde Emlak Konut tarafından arsa satışı karşılığı gelir paylaşım modeli ile ihaleye çıkarılan İstanbul'da Beşiktaş ilçesi sınırları içerisinde yer alan arsaya ait bilgiler ise şöyle;

istanbul beşiktaş dikilitaş mahallesi arsa satış ihalesi emlak konut gyo genel bilgiler

YORUMLAR

  • 0 Yorum