İstanbul Yeni Havalimanı’nda Cumhuriyetin 93’üncü yılına...

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Cumhuriyetin 93’üncü yılına özel anlamlı koreografi

Yapımı büyük bir hızla devam eden Üçüncü Havalimanı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını erken yaptı. İstanbul Yeni Havalimanı çalışanları, Cumhuriyet Bayramı öncesinde 108 kamyonluk bir konvoy ile özel bir 93’üncü yıl koreografisi ile göz doldurdu.

28 Ekim 2016 - 11:46 - Güncelleme: 28 Ekim 2016 - 11:48

Türkiye'yi dünyanın merkezi haline getirecek Mega projesi 3.Havalimanı inşaatı devam ederken, bu yıl Cumhuriyetin kuruluşunun 93'üncü yılına özel bir kareografi gerçekleştirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Ekim 2016 - İstanbul

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Cumhuriyetin 93’üncü yılına anlamlı koreografi görenleri coşturdu.

İstanbul'da yapımı büyük bir hızla devam eden Yeni Havalimanı projesi (3.Havalimanı) şantiye alanında çalışan işçilerden anlamlı bir kjareografi yapıldı. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı vesilesiyle işçiler özel bir kareografi hazırladı.

İstanbul Yeni Havalimanı çalışanları, Cumhuriyet Bayramı öncesinde 108 kamyonluk bir konvoy ile özel bir 93’üncü yıl koreografisi yaptı

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı şantiyesinde çalışanlar, Cumhuriyet Bayramı’nı hazırladıkları özel bir video ile kutladı. İGA’nın @igairport uzantılı sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda Cumhuriyetin 93’üncü yılı onuruna 36 bin 800 metre karelik alanda 108 kamyonla 93 rakamı yazıldı.

İGA Havalimanları İnşaatı CEO’su Yusuf Akçayoğlu; “Mühendislerimiz, şoförlerimiz ve işçilerimiz başta olmak üzere İGA Ailesi üyeleri; bu özel günde birlik ve dayanışmanın en önemli örneklerinden birini gösterdi. Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışır şekilde her gün emeğini, azmini ve erdemini ortaya koyan çalışanlarımız, Cumhuriyetimizin yıl dönümü için de bir koreografi hazırladı. Dünyanın en önemli projelerinden birini hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın bağlılığı ve özverisiyle bu projeyi, tüm gücümüzü ortaya koyarak, ülkemizin adını taçlandıracak şekilde sürdürmekten gurur duyuyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..