İzmir Bornova ve Seferihisar'da yıkıma yol açan depremin ses kaydı ortaya çıktı

İzmir'de 6.9 şiddetinde meydana gelen ve binaları yıkan, 26 cana mal olan deprem sonrasında beklenen ses kaydı yayınlandı. İşte İzmir tüyleri ürperten 6.9'luk İzmir Seferihisar depreminin gerçek ses kaydı.

İzmir Bornova ve Seferihisar'da yıkıma yol açan depremin ses kaydı ortaya çıktı
Editör: Hakan A.
31 Ekim 2020 - 15:48
Tüm Türkiye'nin güzel haberler beklediği İzmir'de meydana gelen deprem sonrasında başlayan enkaz altından kurtarma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Deprem sonrasın en fazla merak edilen deprem sesi kayıdı ortaya çıktı. Tüm Türkiye bu ses kaydı ile adeta tüyleri diken diken olacak.

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri  - 31 Ekim 2020 - İstanbul


İzmir'de Ege Denizi merkezli Seferihisar açıklarında meydana gelen ve 6.9 olarak ölçümlenen depremin ses kaydı ortaya çıktı. Bundan önceki büyük depremlerin ses kaydını yayınlayan ABD merkezli kuruluş, son olarak dün meydana gelen ve şimdiye kadar 26 cana mal olan İzmir'deki depremin ses kaydını yayınladı.

İzmir Bornova ve Seferihisar'da dün öğleden sonra yaşanan 6.9 şiddetindeki depremden sonra, hasar tespitleri bugün itibarıyla başlarken, enkaz altında sağ olanlara ulaşılmaya devam ediliyor. Enkaz altından kurtarılan vatandaşlar ise büyük sevinçle karşılanıyor. Yıkıma neden olan depremin ses kaydı ise milyonların tüylerini diken diken edecek türden. İşte kaydedilen İzmir Depremi ses kaydı...


YORUMLAR

  • 0 Yorum