İzmir'de mucizenin adı 3 yaşındaki Elif Perinçek oldu! Enkazdan canlı olarak kurtarıldı...

İzmir'de deprem bölgesinde enkaz altından güzel haberler geliyor. 3 yaşındaki Elif Perinçek canlı olarak enkaz altından büyük bir mucize eseri kurtarıldı.

İzmir'de mucizenin adı 3 yaşındaki Elif Perinçek oldu! Enkazdan canlı olarak kurtarıldı...
Editör: Hakan A.
02 Kasım 2020 - 08:22
İzmir deprem bölgesinde canla başla mücadele ederek enkaz altında kalan vatandaşlarımızın kurtarılması için tüm ekipler var gücüyle çalışıyor. İzmir'den deprem bölgesinde mucize haberleri gelmeye devam ediyor. 3 Yaşında olan Elif Perinçek sağ olarak çıkarıldı. İzmir'de 65 saat sonra gelen mucizenin adı 3 yaşındaki Elif Perinçek oldu. Elif için saatlerdir süren mücadele büyük bir sevinçle tamamlandı. Sabah saatlerinde Elif'e ulaşıldı ve enkaz altından sağ olarak çıkarıldı.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 2 Kasım 2020 - İstanbul


İzmir'den sabah erken saatlerinde gelen 3 yaındaki Elif'in kurtarılışı tüm kurtarma ekipleri ile, vatandaşlara, yakınları enkaz altında olanlara büyük umut verdi. 3 Yaşındaki Elif Perinçek'in annesi Cumartesi günü enkaz altından sağ olarak çıkarılmıştı.

Tüm Türkiye göz yaşlarıyla izledi

Elif'e ulaşan kurtarma ekipleri başta olkmak üzere, bölgede bulunanlar haberciler ve tüm Türkiye Elif'ten gelen güzel habere sevindi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum