İzmir Dikili'de 170 Bin TL'den satılık imarlı arsalar

İzmir'de Dikili Belediyesi mülkiyetindeki 18 adet farklı büyüklüklerdeki arsa en uygunu 170 Bin TL'den başlayan fiyatlarla ihalede satılacak.

İzmir Dikili'de 170 Bin TL'den satılık imarlı arsalar
Editör: Hakan A.
18 Şubat 2021 - 15:49
Arsa yatırımcılarının kaçırmak istemeyeceği İzmir'deki ihalenin ayrıntıları belli oldu. İzmir ili Dikili Belediyesi sınırları içerisinde bulunan çok sayıda arsa ihalede satılacak. İşte ihale ilanına ilişkin son dakika ayrıntıları.

Emlak Pencerem - Emlak Haberleri Merkezi - 18 Şubat 2021 - İstanbul


İzmir Dikili Belediyesi, mülkiyetindeki 18 adet arsa için açık arttırma usulü satış ihalesi açtı. Arsa yatırımcısı için adeta fırsat niteliğinde olan ihalede en ucuz arsanın fiyatı 170 Bin TL'den alıcısına satılacak. 

İzmir'de arsa yatırımı yapmak için yer arayan yatırımcılar için cazip fırsat. Belediye mülkiyetindeki Dikili ilçesinde yer alan 18 arsanın ihale ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı. Dikili Belediyesi arsa satış ilanında satışa çıkarılan arsalar 11 Mart tarihinde yapılacak ihalede yeni sahiplerini bulacak. İhaleye katılmak isteyen yatırımcılar aşağıda yer alan bilgilerle teklif verebilecekler.

EN UCUZU 170 BİN TL

Dikili Belediyesi mülkiyetindeki arsaların açık tyeklif usulü satılacağı ihalede geri sayım sürüyor. Arsa sahibi olmak isteyenler 400 Metrekare büyüklüğünde olan bir arsa için en uygun 170 bin TL ödeyerek yeni arsalarını satın alabilecekler. Tabi başka biri daha iyi teklif vermezse.

Aşağıda niteliği tahmini bedeli geçici teminatı ve ihale tarih, saati belirtilen taşınmazların satış ihalesi; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif (arttırma) usulü ile Belediye Kültür evinde ve Encümen huzurunda şartname gereğince yapılacaktır. 

BU İLAN DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Gaziantep Vakıflar arsa, tarla, iş yeri, konut niteliğinde 56 gayrimenkul kiraya verecek


izmir dikili arsa ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum