İzmir Seferihisar'da 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha oldu

İzmir'de artçı deprem şok dalgasına bir yenisi eklendi. Seferihisar merkezli 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İzmir Seferihisar'da 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha oldu
Editör: Hakan A.
02 Kasım 2020 - 15:31
Deprem bölgesi İzmir'den son dakika depremler olmaya devam ediyor. Ege Denizi'nde yaşanan depremlere bir yenisi daha eklendi. İzmir'de Seferihisar merkezli deprem şokları artarak sürüyor. Günün son dakika depremi Seferihisar'da kaydedildi. İşte yaşanan en son depremlere ilişkin veriler.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 2 Kasım 2020 - İstanbul


Kandilli ve AFAD, günün son dakika depremlerini yakından izliyor. Diğer taraftan İzmir'de deprem bölgesinde artçı tabir edilen deprem şokları aralıksız sürüyor. Günün son dakika deprem haberi Ege Denizi açıklarından, İzmir Seferihisar merkezli olarak kaydedildi. 

AFAD 4.1 dedi


Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) saat 14:58 sıralarında İzmir Seferihisar merkezli 4.1 şiddetinde bir deprem kaydedildiğini açıkladı. Depremin yerin 6 kilometre derinlerde meydana geldiği bildirildi.

izmir seferihisar 4.1 deprem 2 kasım 2020

Kandilli 4.4 açıkladı

Aynı deprem ile alakalı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre, saat 14:58'de Ege Denizi açıkları, Kuşadası Körfezi olarak açıklanan depremin büyüklüğü 4.4 olarak kaydedildi. Depremin yerin 8 kilometre derinlerde olduğu bildirildi.

2020.11.02 14:58:03    8.0      -.-  4.4  -.-   KUSADASI KORFEZI (EGE DENIZI) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum