İzmir Torbalı TOKİ konut kura sonuçları (2+1...

İzmir Torbalı TOKİ konut kura sonuçları (2+1 - 3+1 kura sonuçları tam liste)

TOKİ İzmir Torbalı’da inşaatı devam eden toplam 286 adet konut için hak sahiplerini, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirledi. İzmir Torbalı TOKİ 2+1 ve 3+1 konutların kura sonuçları tam listesi emlakpencerem.com 'da...

İzmir Torbalı TOKİ konut kura sonuçları (2+1 - 3+1 kura sonuçları tam liste)
Editor: Hakan A.
09 Temmuz 2018 - 14:05

İzmir TOKİ konutlarında kura çekilişi tamamlanırken, kura sonuçları isim listesi ise büyük bir merakla bekleniyor. 286 konut için 5 Bin'e yakın vatandaşın ev sahibi olma umuduyla başvurduğu TOKİ İzmir Torbalı konbutlarında kura heyecanı yaşandı. Kura çekilişi yapılan Torbalı TOKİ konutları için kura sonuçları bekleniyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin kura çekilişinde yer aldığı TOKİ İzmir Torbalı kura sonuçları açıklandı! İsim isim tam kura sonucu listesi haberimizin altında yayımlandı.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) her yıl 60 bin ve üzerinde konut üretimi gerçekleştirdiği yurt genelinde uygun şart ve koşullarda vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ediyor. İdare inşaatı devam eden başvuruları tamamlanan konutlar için kura çekilişlerini hızla sürdürerek hak sahiplerini belirliyor.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 9 Temmuz 2018 - İstanbul

İzmir Torbalı projesinde evler için binlerce başvuru gelirken, bugün saat 11:00'den bu yana devam eden kura çekilişi tamamlandı. 286 hak sahibi noter ve idare yetkilileri huzurunda yapılan kura çekilişi ile evleri belirlenmiş oldu. TOKİ İzmir Torbalı konutları için toplamda 4 Bin 774 vatandaşın başvuru yaptığı kaydedildi. 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinin yer aldığı İzmir Torbalı TOKİ konutlarında başvurularını tamamlayıp kura çekilişine katılmaya hak kazanan vatandaşların büyük heyecan yaşadıkları görüldü. Şimdiye kadar ev sahibi olmamış vatandaşlar arasında başvuru yapanlar arasında Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen kura çekilişinde, adı okunanların sevinç gözyaşı döktüğü ve büyük mutluluk yaşanarak tamamlandı.

İzmir Torbalı Konut Kura sonuçları açıklandı İzmir Torbalı Orta Gelir Grubu kura sonuçları 2+1 isim listesi için tıklayın İzmir Torbalı Orta Gelir Grubu kura sonuçları 3+1 isim listesi için tıklayın

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum