Kalekim'in Avcılar’daki Ar-Ge merkezi faaliyete geçti

Kalekim, Avcılar’daki lokasyonunda Ar-Ge Merkezi olarak işlev halde faaliyetlerine başladığı kaydedildi.

Kalekim'in Avcılar’daki Ar-Ge merkezi faaliyete geçti
Editor: Hakan A.
22 Eylül 2017 - 16:15

İstanbul (2), Yozgat, Isparta, Mersin, Erzurum ve Mardin tesislerinde, her türlü yapı kimyasalları, boya-sıva ile ısı ve su yalıtımı ürünleri üreterek yapı sektöründe öncülüğünü sürdüren Kalekim’in İstanbul Avcılar’daki merkezi , Eylül 2017 itibarıyla Ar-Ge Merkezi olarak tescillendi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül  2017 - İstanbul

 Kalekim, 44 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle yeni ürünler geliştirip, yepyeni projelere imza atarak sektörde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Kalekim’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri Ar-Ge’ye yaptığı yatırımdır. Bugün Türkiye’de sadece 624 şirketin içinde olduğu Ar-Ge merkezlerinden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimizin DNA’sında liderlik var. Liderliğimizi perçinleyecek, sektörümüzde fark yaratan ürünleri tüketicilerimize sunmak için bu önemli adımı attık. Başvuru sürecinin başarı ile tamamlanması sonucu Avcılardaki merkezimiz, 12 Eylül 2017 itibarıyla Kalekim, Ar-Ge Merkezi olarak tescillendi. Hedefimiz ulusal ve uluslararası pazarda daha etkili projelere imza atmak” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum