Kayseri Erciyes'te 6 Milyon 500 Bin TL muhammen bedelle Turistik Tesis Otel arsası satışta

Kayseri'de Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde olan 3500 metrekarelik turistik tesis imarlı otel arsası 6 milyon 500 Bin TL muhammen bedelle 17 Kasım'da ihalede satılacak.

Kayseri Erciyes'te 6 Milyon 500 Bin TL muhammen bedelle Turistik Tesis Otel arsası satışta
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2020 - 11:03
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Erciyes ilçesinde 3700 metreekare büyüklüğünde mülkiyetinde olan Turistik Tesist Otel alanı imarlı arsanın 6 milyon 500 bin tl muhammen bedelle satışı için ihale açtığını duyurdu. ihaleye dair ayrıntıları Resmi Gazete'den veya haberimizden öğrenebilirisniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 5 Kasım 2020 - İstanbul


Kayseri, Erciyes'te 17 Kasım tarihinde düzenlenecek Turistik Tesisi Otel alanı imarlı arsa satışına ilişkin bilgiler belli oldu. 

Mülkiyeti Belediyemize ait, Melikgazi ilçesi, Erciyes Mahallesinde bulunan 8859 ada 14 parsel 3.700,00 m2 yüzölçümlü alan üzerinde bulunan otel binası, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. maddesi gereğince yapılacak “Kapalı Teklif Usulü” ihale ile satılacaktır.

İhale 17/11/2020 Salı günü saat 14.00’da Belediyemiz Encümen Salonunda yapılacaktır.

İhale katılımcılarından istenecek belgeler:

İştirakçilerin ihaleye katılabilmesi için verilecek kapalı teklif zarflarında aşağıda istenilen belgelerin bulundurulması zorunludur:

2886 sayılı Kanunun 37. maddesi gereğince hazırlanacak Teklif Mektubu

Geçici Teminat makbuzu veya teminat mektubu veya Devlet İç Borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler. (Bankalar ve özel finans kurumları tarafından verilen teminat mektupları süresiz, Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma Senetleri nominal bedele faiz dahil edilerek ihraç edilmiş ise bu işlemlerde ana paraya tekâbül eden satış değerleri esas alınır)

Asgari 3 yıl süreyle en az 3 yıldızlı nitelikte turistik tesis (Otel) işlettiğine dair işletme belgesi.

Konu ile ilgili ihale şartnamesi ve ekleri Belediyemiz Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

Son müracaat tarihi 17/11/2020 Salı günü saat 13.30’a kadar olup, müracaatlar Belediye Encümen Başkanlığı’nın (İhale Komisyonu) sekretarya görevini yapan Kararlar Şube Müdürlüğü kalemine yapılacaktır.    

kayseri turistik otel ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum