Kilis'te gayrimenkul satış ihalesi

Kilis'te bazı gayrimenkullerin satışı için ihale açıldı. Belediye mülkiyetinde olan 2 arsa için ihale gerçekleştirilecek.

Kilis'te gayrimenkul satış ihalesi
Editör: Hakan A.
01 Ekim 2020 - 07:41 - Güncelleme: 01 Ekim 2020 - 08:47
Kilis'te Belediye mülkiyetinde bulunan bazı gayrimenkullerin ihale yöntemiyle satışı yönünde karar verildi. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi. İşte arsa satışı ihalesi tarihi ve şartları.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 1 Ekim 2020 - İstanbul


Kilis Belediye Başkanlığından:  Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun hükümleri gereğince kapalı teklif usulü ile satılacaktır.

Satışa çıkartılan taşınmazların imar durumu, Mahalle Ada Parsel gibi bilgilerini altta yer alan ekte bulabilirisniz.

Söz konusu satışa çıkartılan taşınmazların ihalesi aşağıda belirtilen tarih ve saatte Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.

İhaleye katılacaklar geçici teminatlarını ihale saatinden önce Belediye veznesine yatırmak zorundadır.

Geçici İhale Teminatı (Teminat Mektubu verilmesi halinde limit içi ve süresiz olacak)

Bu ihaleye ait şartname mesai saatleri içerisinde Kilis Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünden görülebilecek ve 200 TL karşılığında satın alınabilecektir.

Bu ihaleye ait teklifler Kilis Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne teslim edilecektir veya iadeli taahhütlü olarak Kilis Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne gönderilecektir.

Her iki parsel için ayrı teklif zarfı verilecektir. Teklif zarfları en geç ihale tarihinde saat 11:00' e kadar teslim edilecektir. Teklif zarflarının üzerine gerekli diğer bilgilerin haricinde hangi parsele ait teklif olduğu belirtilecektir.

İdare ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

kilis gayrimenkul satışı

YORUMLAR

  • 0 Yorum