Kırıkkale'de ihale ile satılık 136 arsa

Kırıkkale'de arsa yatırımı yapmak isteyenler için 136 farklı seçenek ile arsa satış ihalesi ilanı yayımlandı.

Kırıkkale'de ihale ile satılık 136 arsa
Editör: Hakan A.
22 Şubat 2021 - 16:23 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 16:25
Kırıkkale İl özel idaresi tarafından çok sayıda arsa satışı için ihale düzenleniyor. İhalede satışa sunulacak toplamda 136 adet arsa yer alıyor. Arsa satış ihalesine katılmak, ihalede uygun fiyata arsa sahibi olmak isteyen herkes ihalede teklif verebilecekler. Kırıkkale'de 136 adet arsa ihaleyle satılacak arsalara ait güncel ilan bilgileri haberimizde yer almaktadır.

Emlak Pencerem - Emlak Haberleri Merkezi - 22 Şubat 2021 - İstanbul


Kırıkkale'de arsa yatırımı yapmak isteyenler için kaçırılmayacak yeni bir fırsat ilan yayımlandı. İlan.gov.tr portalı üzerinden duyurulan ilana göre toplamda 136 adet farklı büyüklüklerde ve farklı fiyatlarda arsa yatırımcısının beğenisine sunulmuş durumda. İhale yöntemiyle satışa çıkarılan arsalara teklifler ihale tarihinde belirtilen yerde verilebilecek. Yatırımcılar ise Kırıkkale'de satılacak 136 arsanın detaylarını öğrenmek istiyor.

Mülkiyeti Kırıkkale İl Özel İdaresi’ne ait Bahşılı ilçesi Karaahmetli Köyü ve Keskin ilçesi Konur Köyünde bulunan ilanda tüm nitelikleri yazılı 1 adet hisseli 129 adet hissesiz taşınmazların satışı yapılacak.

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.maddesine göre (açık teklif usulü) yapılacak ihale 5 Mart 2021 günü saat 14:50'de İ Özel İdaresi İl Genel Meclis Hizmet Binasında düzenlenerek arsalar yeni sahiplerine satılacak. Kırıkkale 136 arsa satış ihalesine katılmak için gerekli başvuru şartlarının yerine getirilmesi şartı koşuluyor. Bu şart ve koşulları haberimizden öğrenebileceksiniz.

İHALE İLANI

İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN SATIŞA SUNULAN TAŞINMAZLAR


 Mülkiyeti Kırıkkale İl Özel İdaresi’ne ait ilimiz Bahşılı ilçesi Karaahmetli Köyü ve Keskin ilçesi Konur Köyünde bulunan aşağıda tüm nitelikleri yazılı 1 adet hisseli 129 adet hissesiz taşınmazların satışı.

İhale İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Hizmet Binası (Kırıkkale Merkez Ovacık Mahallesi Hürriyet Caddesi No:30/D) İl Encümeni Toplantı odasında 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.maddesine göre (açık teklif usulü) yapılacaktır.

Aşağıda yazılı taşınmaz malların KDV hariç tahmini bedelleri karşılarında belirtilmiş olup, yine karşılarında yazılı olan tahmini bedelin %25 oranında geçici teminat alınacaktır. Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden alınacak belge (Bankaya hitaben yazılmış Geçici Teminat yazısı) ile her ihale dosyası için(ada-parsel) ayrı ayrı T.C Ziraat Bankası Kırıkkale Merkez Şubesindeki 36823942-5214 nolu kurum hesabına ihale saatinden önce geçici teminat yatırılarak alınan makbuzun bir suretinin teslim edilmesi gerekmektedir.

Arsalara ait geniş ve teferruatlı bilgiyi içeren idarece hazırlanan şartname ihale tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Kırıkkale İl Özel İdaresi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde (Erenler mahallesi cumhuriyet caddesi no:158 Yahşihan/ KIRIKKALE) görülebilir ve bedelsiz olarak temin edilebilir. Ayrıca www.kirikaleilozelidare.gov.tr web sitesinden veya 0 318 357 37 00’dan dâhili 266 nolu telefonlardan irtibat kurmak suretiyle bilgi alabilirler.

Satışı yapılacak olan taşınmazların bilgileri şu şekildedir:

kırklareli arsa satış ilanı 2021
kırıkkale arsa ihalesi
kırıkkale arsa satış ihalesi 2021
kırıkkale arsa satışı

YORUMLAR

  • 0 Yorum