Kırılan Kaburgaları iyileşen Ali Ağaoğlu tekrar Bodrum'a geçti

Jet Ski yaparken ters dalga sonucunda geçirdiği talihsiz kazada kaburgalarını kıran Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu iyileşti. Tatiline sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Ağa 6 isimli yatla kaldığı yerden devam etmek için helikopterle Bodrum'a gitti.

Kırılan Kaburgaları iyileşen Ali Ağaoğlu tekrar Bodrum'a geçti
Editor: Hakan A.
11 Temmuz 2017 - 08:22

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz haftalarda tatilde geçirdiği talihsiz kaza sonucu kaburgalarını kırmış ve tedavisi için acil olarak İstanbul'a getirilmişti. Tedavisi tamamlanan ünlü iş adamı Ağaoğlu'nun yoğun tedavi programı sonrasında iyileştiği kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Ağaoğlu Şirketler Grubu  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Bodrum tatili esnasında denizde Jet Ski kullandığı sırada ters dalga yüzünden düşerek kaburgasını kırmıştı. Aradan geçen zamanda tedavisi hızla süren Ağaoğlu'nun iyileştiği bildirildi.

Jet Ski kazası sonrasında hızlı tedavi süreci için İstanbul'da dinlenen Ali Ağaoğlu tatiline kaldığı yerden devam etmek için Duygu Su Gülpınar ile yeniden Bodrum'a gitti. Ali Ağaoğlu ve Duygu Su Gürpınar çifti İstanbul'dan özel helikopterleri ile tatillerini tamamlamak için Bodrum'a hareket ettiler. Ağa 6 isimli lüs yatla denizde eğelenceye kaldıkları yerden devam eden ünlü çiftin keyifleri yerindeydi.

Bodrum Yalıkavak’ta teknesine geçerken objektiflere yakalanan Ağaoğlu, bir süre sonra 'Aga 6' isimli yatında sevgilisiyle şakalaşırken görüntülenmesi sonrasında Türkbükü'nde tatiline devam ettiği gelen son dakika haberleri arasında.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum