Kıvanç Tatlıtuğ güzel eşi Başak Dizer`in yeni evleri! Artık bu evde oturacaklar...

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni ev adresi belli oldu! Tatlıtuğ, Ünlü oyuncu Demet Akbağ’a ait olan Bebek semtinde bulunan evinden taşınarak Göktürk'e yerleşecek. İşte Kıvanç ve Başak'ın yeni evleri

Kıvanç Tatlıtuğ güzel eşi Başak Dizer`in yeni evleri! Artık bu evde oturacaklar...
Editor: Hakan A.
09 Şubat 2018 - 19:32
Reklam

Türkiye'nin ünlü ve yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ güzel eşi Kıvanç Tatlıtuğ güzel eşi Başak Dizer'in yeni ev arayışları sona erdi. Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ ile güzel eşi Dizer'in oturacakları yeni everi oldukça rahat... Milyonların gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni adresi belli oldu.İşte Göktürk'te özel bir villa kiralayan çift taşınma hazırlıklarına devam ediyor.

Oyunculuğu ile milyonların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer çifti yeni evlerine nihayet kavuştular. Ünlü çiftyine kendileri gibi ünlü olan oyuncu Demet Akbağ’ın Bebek semtinde bulunan evinden taşınma kararı almışlardı. Ünlü çiftin yeni adresi ise Göktürk oldu.

Başarılı oyunculuğu ile öne çıkan Talıtuğ, eşi ile birlikte Göktürk’te bahçeli dubleks bir villa kiraladığı gelen bilgiler arasında. Konuyla alakalı Akşam Life'da yer alan habere göre; Kıvanç Tatlıtuğ çifti, Göktürk'te oturacakları yeni villaları için  15 bin TL kira ödeyeceği kaydedildi.

Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer çifti yeni evleri göktürk 2018

Diğer taraftan dizi hazırlıklarını sürdüren ünlü isim Tatlıtuğ, bunun öncesinde evin tadilat işlemlerine hız verdiği ve gerekli işlelerin bir an önce tamamlanarak yeni evinde oturmak istediği kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum