Konut fiyatlarında köpük mü oluştu?

Düşen konut kredisi faiz oranları ile birlikte artan konut fiyatları nedeniyle satışlarda düşüş olabilir. Peki konut fiyatları düşer mi, konut fiyatlarında köpük mü oluştu? İşte Hatice Kolçak'ın değerlendirmesi.

Konut fiyatlarında köpük mü oluştu?
Editör: Hakan A.
04 Ağustos 2020 - 09:11
Haziran ayında yaşanan rekor seviyede gerçekleşen  konut satış rakamları sonrasında piyasalarda hareketlilik devam ediyor olsa da konut fiyatlarında yaşanan artış satışları etkileyecek seviyede. Konuta olan talep fiyatların fahiş oranda artmasına neden oldu. Aşırı artış gösteren konutlarda fiyat düşüşü yaşanacak mı?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Ağustos 2020 - İstanbul


Emlak ve gayrimenkul piyasalarında pandemi sonrasında yaşanan normalleşme sonrasında yaşanan kredi faiz indirimi ile birlikte satış patlaması yaşandı. Konut satışlarında adeta tarihi rekorlara imza atılıyor. Diğer taraftan ise konut fiyatlarında bir köpük oluşmuş durumda. Fiyatlar şiştikçe şişiyor....

EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, konut fiyatlarında yaşanan köpük ve fiyatların düşüp düşmeyeceğine ilişkin yaptığı değerlendirmeyi buradan ve youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.


Hatice Kolçak'ın anlatımıyla konut fiyatlarındaki köpük artışa ilişkin son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum