Konut kampanyasında Emlak Konut projelerine hücum

33 proje 12 Bin ev ile yeni konut kampanyasına katılan Emlak Konut projeleri büyük ilgi görüyor. Emlak Konut projeleri hakkında, 15 Bin kişi telefonla bilgi aldı, 500 Bin kişi projeleri Türkiye İçin Kazanç Vakti sitesinden inceledi!

Konut kampanyasında Emlak Konut projelerine hücum
Editör: Hakan A.
02 Eylül 2018 - 15:51 - Güncelleme: 10 Eylül 2018 - 18:48

12 Bin adet konutu satışa çıkaran Emlak Konut GYO dev kampanyada en fazla ilgi görenler arasında yer aldı. Satış ofislerine ziyaretler arttı. Türkiye İçin Kazanç Vakti konut kampanyası hızlı başladı. İlk günden bazı projelerin satış ofislerinin telefonları kilitlendi. Kampanyaya 33 farklı projesi ile destek veren Emlak Konut projelerine ilgi oldukça yoğun oldu. Projeler hakkında ilk günden telefonlarla 15 bin kişi bilgi al aldı...

Emlak Konut GYO tarafından 33 projesiyle destek verdiği indirimli konut satışı yapılan dev kampanya ile yastık altı birikimler gün yüzüne çıkmaya başlamış durumda. Kampanyanın ilk gününden itibaren yoğun bir ilgi gören Emlak Konut projeleri ev sahibi olmak isteyenlerden ve yatırımcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 2 Eylül 2018 - İstanbul

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, kampanyanın yoğun bir ilgiye neden olduğunu söyledi.  ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyası'na 33 projede yaklaşık 12 Bin adet konut ile Emlak Konut projesinin dahil olduğunu söyleyen Gedikli, "İlk gün 500 bin kişi internet sitesine giriş yaptı. 15 bin kişi telefonla bilgi alırken, 5 binden fazla da formala başvuru alındı. Sadece bizim projelerimizin satış ofislerine 4 bin kişi gitti" dedi.

İstanbul dışında da proje var!

Toplam 33 projesi ilşe kampanyada dikkatleri üzerine çeken Emlak Konut tarafından hayata geçirilen projeler İstanbul ile sınırlı deiğil. Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi konumunda bulunan Emlak Konut, İstanbul dışında Ankara, Denizli, Gebze, Kocaeli, Konya, Nevşehir ve Niğde illerinde hayata geçirdiği konut projelerinde satışlara hızla devam ediyor. En fazla konut üretimi yapılan İstanbul'un her iki yakasında çok sayıda konut projesi ile kampanyalı konut satışlarında ev sahibi olmak isteyenler için alternatifli daireleri sunuyor.

Yüzde 10 indirim, inşaat firması bünyesinde vadelendirme!

Henüz ilk haftasında olan dev indirim kampanyası hızla devam ediyor. Türkiye İçin Kazanç Vakti sloganıyla sürdürülen indirim kampanyasında sadece yüzde 10 peşinat ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. İki ay sürecek kampanyada yaklaşık 400 projede 10 yıl vadede faiz oranları 0.98 oranında olacak ve inşaat firmaları tarafından vadelendirmeler yapılacak. Kefil olmadan teminat göstermeden kampanyadan ev sahibi olunabilecek.Satışa sunulan evlerde liste fiyatı üzerinden de yüzde 10 indirim sunulurken, Peşinat ödemeleri döviz ya da altın bozdurarak ödemek isteyenlerin de mağdur olmaması adına önlemler alınmış durumda. Vatandaş peşinat ödemesini yaptıktan sonra döviz yukarı doğru hareket ederse arada oluşacak bu fark evin fiyatından düşülebilecek.

Yastık altında birikimi bulunanlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunan konut kampanyası 31 Ekim 2018 tarihine kadar sürecek.

Tel: 444 36 55

Daha fazla bilgi isteyenler için Emlak Konut www.turkiyeicinkazancvakti.com web sitesi üzerinden projeler hakkında kapsamlı bilgileri paylaşıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum