Konut kredisi faiz indirimine TEB'de eklendi! Banka kredi faiz oranını 1.15'e indirdi

Ev sahibi olmak isteyenler için müjdeli faiz indirim haberlerine bir yenisi daha eklendi. Türk Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi kullanacaklara özel faiz oranlarında indirime gitti. Buna göre TEB konut kredisi faiz oranı 1.15 olarak açıklandı.

Konut kredisi faiz indirimine TEB'de eklendi! Banka kredi faiz oranını 1.15'e indirdi
Editor: Hakan A.
18 Eylül 2019 - 23:18

KOnut sektöründe beklenen faişz indirim kararları art arda gelmeye devam ediyor. Sektörün önemli bankaları konut kredisi faiz oranlarını peş peşe indirmeye başladı. Son olarak TEB bugün itibariyle konut kredisinde faiz oranlarını 1.15 olarak açıkladı. 

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri   - 18 Eylül 2019 - İstanbul


Ev sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren konut kredisi faiz oranlarına ilişkin indirim haberlerine bir yenisi daha eklendi. 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi kampanyasında bir kez daha indirime giderek faiz oranını yüzde 1,15’e düşürdü. Böylece TEB, uygun fiyatlamayla kredi veren bankalardan biri oldu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut sahibi olmak veya konuta yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerine yüzde 1,15 faiz oranında konut kredisi sağlıyor. TEB’in yeni konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 1,15 faiz oranlı konut kredisi alabiliyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 1,15’e düşürdüklerini belirterek, “Konut kredilerinde uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek” dedi.