Korkuteli Kırsalında Çalışmalar Sürüyor

Antalya ilinde, Korkuteli’nin Yukarı Karaman ve Taşkesiği mahalle yollarında stabilize çalışması yapılıyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri asfalt öncesi hazırlıklarını tamamlıyor.

Korkuteli Kırsalında Çalışmalar Sürüyor
Editör: Hakan A.
24 Ekim 2019 - 12:48 - Güncelleme: 24 Ekim 2019 - 13:58

Antalya Belediyesi, modern yollar yapımı kapsamında şehirde bozuk olan yolların bakım ve onarım çalışmasını yapmaya devam ediyor.

Emlak Pencerem - 24 Ekim 2019


Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Korkuteli ilçesine bağlı Yukarı Karaman Mahallesi grup yolunda da asfalt öncesi hazırlık yapıyor. Yol, zamanla deforme olduğu için greyder ile söküyor. Belirlenen bölgelere büz koyuyor, şarampolleri temizliyor. Ekipler 7 kilometre uzunluğundaki grup yoluna malzeme sererek sıkıştırma çalışmalarına devam ediyor.

TAŞKESİĞİ YOLUNDA BAKIM ONARIMKırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Korkuteli ilçesi Taşkesiği yolunda da bozuk olan bölgelerde bakım onarım çalışmaları yapıyor. 

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, Taşkesiği Mahalle Muhtarı Mehmet Öz ve Taşkesikli vatandaşlarla yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Muhtar Öz, bölge sakinleri adına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum