Kürşad Tüzmen, havadan, karadan, denizden Alanya'dan Bond gibi geçti

Eski bakan, ekranların yeni fenomeni Kürşad Tüzmen'in yolu bu hafta Alanya'dan geçti.

Kürşad Tüzmen, havadan, karadan, denizden Alanya'dan Bond gibi geçti
Editör: Hakan A.
16 Aralık 2020 - 20:04
Eski Bakan Kürşad Tüzmen'in Türkiye'yi gezerek anlattığı TV programında bu hafta aksiyon ve macera dolu bir Alanya gezisi izleyenleri bekliyor. Tüzmen, turizm cenneti Alanya'da izleyicileri için havadan, karadan ve denizden eğlenceli bir gezi turu yaptı. Motorla karadan geldi, şehri gezdi, havadan yamaç paraşütü yaptı, denizde yüzdü ve Alanya’nın dünyaca ünlü Damlataş mağarasına daldı. 

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 16 Aralık 2020 - İstanbul 


Hollywood, yeni James Bond kim olacak diye, Tom Hardy'den, Idris Elba'ya kadar bir sürü aday üzerinde tartışadursun bizim James Bond’umuz motoruyla cennet ülkemizi gezmeye devam ediyor.

Kürşad Tüzmen’den bahsediyoruz. Tam bir motor tutkunu, milli yüzücü, profesyonel dalgıç, lisanslı pilot, serbest paraşütçü. Birçoğu oldukça tehlikeli sporları hiç çekinmeden yapıyor. Hem de James Bond gibi dublör kullanmadan.

Eski bakanımız Kürşad Tüzmen’i durdurabilene aşk olsun. Haber Global ekranlarında ‘KÜRŞAD TÜZMEN’LE BENİM ŞEHRİM’ adında gezi programı sunan Tüzmen bugüne kadar gittiği her yerde hareketliliği, bitmek bilmeyen güzel enerjisi, sevgi dolu yüreği, herkesi kucaklayan insanlığı ile kısa sürede seyircilerin gönlünde çok özel bir yer edindi. 
Söylemedi demeyin bu özellikleriyle de bir televizyon fenomeni olma yolunda hızla ilerliyor. 

Her türlü spor dalında odukça iddialı bir o kadar eğlenceli sunumuyla Haber Global ekranlarında Türkiye'yi gezerek anlattığı programı için tehlikeli çekimler apan eski Bakan Kürşad Tüzmen gençlere taş çıkartmaya devam ediyor. Aksiyon dolu, eğlenceli programı için her türlü sporu severek yapan Tüzmen, Türkiye'nin tatil cenneti Antalya'nın Alanya ilçesindeydi.

AKSİYON VE EĞLENCE BİR ARADA

Türkiye'nin farklı illerini gezerek, önemli bilgileri aktaranve izleyicilerin eğlenceli vakit geçirmesi için motosikletiyle girmedik yer bırakmayan Tüzmen, son olarak Alanya'dan geçti. Turizim ile öne çıkan, seracılığı ile bilinen denizi ve güneşiyle herkesin gitmek istediği Alanya'da heyecanlı ve tehlikeli anlar yaşayan Tüzmen, paraşütle sahile indi, deniz altından yüzerek tekneye ve bir mağaraya girerek aksiyon ve macera ile özel bir program hazırladı. 

ALANYA'DAKİ AKSİYON DOLU DAKİKALAR

Eski Bakan Tüzmen, izleyicilerin heyecanlanacağı türden aksiyon dolu çekimleri ile izleyicilerden tam not alırken, binlerce metre yükseklikten Alanya'nın tepe noktasından plaja paraşütle iniş yaptı. Havada keyifli anları anlatan Tüzmen, sorunsuz plaja inerek bu kez deniz altından bir mağarayı ziyaret etti.. Haber Global ekranlarında her hafta Pazar günleri yayınlanıyor.

Gezdiği yerleri seyircilere sadece göstermiyor adeta yaşatıyor ve onları da güzel ülkemizi gezmek için teşvik ediyor. Hatırlatalım bu güzel programı . Icnn Yapım & Buhara Prodüksiyon ortak yapıyor. Yapımcılığını Yüksel Aman ve Nuri Yıldırım üstleniyor.
Yerli James Bond’umuz Kürşad Tüzmen’in bu çok özel anlarını, 20 Aralık Pazar saat 11:00’de Haber Global ekranlarında KÜRŞAD TÜZMEN’LE BENİM ŞEHRİM programında izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum