Reklamı Geç
Maliye Bakanlığı personel alımı: 300 müfettiş alınacak

Maliye Bakanlığı personel alımı: 300 müfettiş alınacak

Sağlık Bakanlığı tarafından personel alımı için düğmeye basılırken, müfettiş olarak görevlendirilecek 300 personel alınacağı kaydedildi.

11 Nisan 2017 - 11:09

Personel alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Konuya ilişkin Bakanlık tarafından resmi duyuru yapıldı. Sağlık Bakanlığı'nda müfettiş olarak çalıştırılmak üzere 300 müfettiş alınacağı bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Nisan 2017 - İstanbul

Sağlık Bakanlığı'na alımı yapılacak personeller için Bakanlık sınav açtığını duyurdu. Konuya ilişkin resmi bilgi Resmi Gazete'de yayımlanandı. Resmi Gazete ilanına göre, Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı tarafından 300 vergi müfettiş yardımcısı alımı için sınav açtığı duyururldu.

Gerçekleştirilecek olan giriş sınavının yazılı olan bölümünün 3-4 Haziran tarihlerinde Başkent Ankara'da, 4 oturum olarak yapılacağı, Sınavın yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylarla yazılı sınavın yapılacağı yer ve sınav saatleri, e-Devlet portalı www.turkiye.gov.tr, Maliye Bakanlığı www.maliye.gov.tr ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı www.vdk.gov.tr resmi internet sitelerinde yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edileceği bildirildi. Yazılı sınav sonucunda başarılı olanlar için ayrıca, Ankara'da sözlü sınava tabi tutulacakları kaydedildi. Tüm bilgiler olmak üzere sınavlara ilişkin gerekli ayrıntılar sözlü sınav tarihi, yeri ve saati (www.vdk.gov.tr) internet sayfalarında ilan edleceği belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..