Marmara'da Yalova açıklarında 3.9 şiddetinde korkutan deprem! İstanbul'da hissedildi...

İstanbul'da hissedilen Yalova'da korkuya neden olan Marmara Denizi açıklarında yaşanan deprem 3.9 büyüklüğünde kaydedildi. İşte Yalova'da meydana gelen depreme dair ilk bilgiler.

Marmara'da Yalova açıklarında 3.9 şiddetinde korkutan deprem! İstanbul'da hissedildi...
Editör: Hakan A.
08 Mart 2020 - 10:43

Günün en son deprem haberi İstanbul'dan, Marmara denizi açıklarında Yalova merkezli meydana geldi. Yalova'da Marmara deizi açıklarında bu sabah meydana gelen deprem korkuturken, depremin İstanbul'da pek çok ilçede hissedildiği gelen bilgiler arasında. Peki depremin büyüklüğü kaç, merkez üssü neresi?

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 8 Mart 2020 - İstanbul


Son dakika deprem haberi Marmara denizi açıklarından gelirken, deprem Yalova ve İstanbul'u salladı. Sabah saatlerinde yaşanan Yalova merkezli deprem 3.9 şiddetinde ölçümlendi.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son depremler raporunda, saat 07:21 sıralarında Yalova açıklarında meydana gelen deprem 3.9 olarak açıklandı.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre, saat 07:21 sıralarında merkez üssü Marmara Dernizi Yalova açıkları olan deprem 3.8 büyüklüğünde kaydedildi. Deprem yerin 10 kilometre derinlerde olduğu bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum