Merak edenler için THY seferleri ne zaman başlıyor?

THY seferleri halen yapılamazken, normalleşme sürecinde yeni bir karar alındı. THY uçak seferleri ne zaman itibariyle normal seferlerine başlayacak belli oldu! İşte THY seferlerinin başlayacağı o tarih...

Merak edenler için THY seferleri ne zaman başlıyor?
Editör: Hakan A.
28 Nisan 2020 - 22:58 - Güncelleme: 28 Nisan 2020 - 23:10
Türkiye genelinde sıkı sıkıya uygulanmaya devam eden karantina süreci yavaş yavaş, Bilim Kurulu tarafından ön görüldüğü şekilde gevşetilmeye başlanacak. Hayatın normalleşmeye başlayacağı tarihler netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 'Tünelin ucunda ışık görüldü' açıklaması ile çarkların yeniden dönmeye başlayacağı o tarih belli oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler sıkı sıkıya uygulanırken, vatandaş kısıtlamaların ne kadar devam edeceğini, hayatın ne zaman normale dönmeye başlayacağını merakla takip ediyor. Dünya devi Türk Hava Yolları THY, uçak seferlerinin noprmalleşeceği seferlerin başlayacağı tarihi açıkladı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle iç ve dış hat uçuşlarını durduran THY'den uçuşların başlayacağı gün ile ilgili yeni bir açıklama geldi.

THY O TARİHİ BÖYLE DUYURDU


THY'den yapılan açıklamada, 'Koronavirüs küresel salgını sebebiyle, resmi otoritelerce alınan kararlar ve sizlerin sağlığı için aldığımız önlemler doğrultusunda, tüm iç hat ve dış hat uçuşlarımız 28 Mayıs 2020 tarihine kadar (28 Mayıs hariç) durdurulmuştur. Bilet değişikliği ve diğer talepleriniz için 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden talep formu doldurabilirsiniz' denildi. 

Merak edenler için THY seferleri ne zaman başlıyor?
 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum