Metal Yapı Konut, Gayrimenkul Fuarı ver Arap Türk Zirvesi’ne...

Metal Yapı Konut, Gayrimenkul Fuarı ver Arap Türk Zirvesi’ne katıldı

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Metal Yapı Konut, Blue Lake İstanbul projesi ile 11. Gayrimenkul Fuarı ver Arap Türk Zirvesi’ne katıldı.

20 Mayıs 2017 - 12:59

Metal Yapı Konut, bu yıl 11'ncisi düzenlenen  Gayrimenkul Fuarı ver Arap Türk Zirvesi’ne katıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mayıs 2017 - İstanbul

Metal Yapı Konut Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, fuar ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ortadoğu bizim için önemli bir pazar. Bu fuarda projemizle ilgilenen yatırımcılarla biraraya gelme fırsatı yakaladık. Aynı zamanda yeni iş fırsatları yaratma anlamında acenteler ve yatırımcılarla verimli geçen önemli görüşmeler gerçekleştirdik ve randevular aldık.

Fuara Blue Lake projemizle katıldık. Projemiz Ortadoğuluların yoğun ilgi gösterdiği göl ve deniz manzarasına sahip. Bu tarz fuarları oldukça önemsiyoruz. Böylelikle Türkiye'nin gücünü ve Türkiye'ye yatırım yapılması gerektiğini yabancılara göstermiş oluyoruz. Ülkemizde emlak fiyatları Avrupa ülkelerine göre halen daha çok aşağı seviyede ve yatırım yapılacak en önemli lokasyonlardan bir tanesiyiz. Çünkü Ortadoğu'ya hem müslüman olmamız hem de gelenek görenek açısından çok yakın olan bir ülkeyiz. Bu sebeple ülkemizi seviyorlar ve burada rahat ediyorlar. Önümüzdeki dönemde ertelenen talebin dış piyasada özellikle daha da artacağına inanıyorum.” dedi.

Florya-Küçükçekmece sahil hattında bulunan 788 konut, 22 ticari üniteden oluşan Blue Lake projesi, Küçükçekmece Gölü'ne sıfır konumda yer alıyor. Bir tarafı göl, diğer tarafı deniz manzarasında sahip olan ve her dairesi göl ve deniz manzarası gören Blue Lake, Chapman Taylor imzasını taşıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..