Reklamı Geç
MIPIM 2017’nin 100 büyük yatırımcısı İstanbul çadırında...

MIPIM 2017’nin 100 büyük yatırımcısı İstanbul çadırında buluşacak

Kapılarını açan MIPIM 2017'de en büyük çadır alanı İstanbul'un. İTO Başkanı Çağlar, “MIPIM müdavimi yatırımcıların zihinlerine kazıdığımız bu imajımızı bu yıl yeni iş kontratlarına çevirmek için hazırlıklarımız tamam” dedi.

14 Mart 2017 - 12:48

MIPIM’in 100 büyük yatırımcısı potansiyel Türk ortakları ile İTO’nun kurduğu İstanbul Çadırı’nda buluşacak

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

İstanbul Ticaret Odası’nın Fransa’da 90 ülkenin katıldığı MIPIM Gayrimenkul Fuarı’nın sahil şeridine kurduğu ve bugün açılan 685 m2’lik İstanbul Gayrimenkul Çadırı, global yatırımcının B2B (ikili) görüşme noktası oldu.

 İTO fuarın ikinci günü olan yarın MIPIM’e katılan en büyük 100 yatırımcıyı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılacağı tanışma toplantısında ofis, konut, perakende, sağlık-bakım, lojistik ve sanayi sektörlerinden potansiyel Türk ortaklarıyla buluşturacak.

Cannes, 14 Mart 2017- İstanbul Ticaret Odası (İTO), gayrimenkul endüstrisinin sektörlerinin en etkili yatırımcılarını Fransa’nın Cannes kentinde buluşturan ve bugün açılan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’deki İstanbul Çadırı’nı dev bir B2B ikili görüşme çadırı olarak konumlandırdı.

14-17 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan MIPIM’e katılan 23 bin profesyonel ziyaretçi, İstanbul’dan fuarı ziyaret edecek olan 800’den fazla profesyonelle masaya oturacak. İTO’nun İstanbul Çadırı’nın bu yılki teması ‘İstanbul: Two Continents, One City (İki Kıta Tek Şehir)’ olarak belirlendi.

İTO, fuarın ikinci günü olan 15 Mart’ta 100 büyük yatırımcıyı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılacağı bir tanışma toplantısında Türk yatırımcılarla bir araya getirecek.

Yeni iş kontratları imzalama zamanı

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, 685 metrekare büyüklüğündeki İstanbul Çadırı’nın her noktasını uluslararası yatırımcılar ile Türk girişimcilerin buluşma yeri olarak planlandıklarını belirtti.

Çağlar, “İki yıldır İstanbul Gayrimenkul Çadırı ile İstanbul’un imajını daha üst noktalara taşıdık. MIPIM müdavimi yatırımcıların zihinlerine kazıdığımız bu imajımızı bu yıl yeni iş kontratlarına çevirmek için hazırlıklarımız tamam” dedi.

Çağlar, “Katma değer zincirinin en üstünde yer alan uluslararası alım yapan en büyük 100 MIPIM katılımcısı ile temasa geçtik. Yöneticilerini Türk firmalarıyla görüşme yapmaları için İstanbul Çadırı’ndaki B2B alanına davet ettik. Bu suretle işadamlarımızın birçok önemli kontrata da imza atmalarını bekliyoruz” dedi.

Rakamlarla MIPIM 2017

​ 23.000 ziyaretçi
​ 2.600 stand açan firma
 90 ülke
​ Ülke bazında katılımda Türkiye 5’inci sırada
 1.000’den fazla proje
 150 network etkinliği
 100 konferans
 5.300 uluslararası yatırımcı
 1 milyon kartivizit alışverişi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..