Mistral GYO'nun İzmir projelerinde hasar yok

İzmirli Mistral GYO'nun şehrin çeşitli noktalarında inşaa ettiği projelerde deprem nedeniyle bir sorun yaşanmadığı bildirildi.

Mistral GYO'nun İzmir projelerinde hasar yok
Editör: Hakan A.
02 Kasım 2020 - 13:25
İzmir depremi sonrası çok sayıda projenin yer aldığı bölgeden açıklamalar geliyor. Markalı projeeri inşaa eden müteahhit firmalar arasında yer alan Mistral GYO, projelerinde sorun olmadığını, yaşamın devam ettiğini açıkladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 2 Kasım 2020 - İstanbul


Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) İzmir'de hayata geçirdği projelerde yaşam kaldığı yerden sorunsuz devam ediyor.

KAP'a yapılan açıklamada, '30 Ekim 2020 tarihinde yaşamış olduğumuz Seferihisar Depreminde zarar gören tüm İzmir'li hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kaybettiğimiz tüm İzmir'lilere Rahmet ve yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.


Depremin hemen ardından, Binalarımız ile ilgili bütün kontroller hızlıca yapılmış ve herhangi bir hasar tespit edilmemiştir. Bu tespitten sonra binalarımızın kullanılmasına devam edilmiş olup geçen üç günlük süre içerisinde de kullanıcılarımız tarafından herhangi bir hasar beyanı iletilmemiştir.

Binalarmızda deprem öncesi olduğu gibi yaşam olağan akışı ile devam etmektedir.' ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum