Reklamı Geç
Nidakule Kayaşehir Ofis projesinde ön satışlara başlandı

Nidakule Kayaşehir Ofis projesinde ön satışlara başlandı

Nidakule Kayaşehir Ofis projesi kapsamında Tahincioğlu kalitesi ve Emlak Konut güvencesiyle ön satışlarına başladı.

03 Mayıs 2017 - 10:36

Palladium AVM Kayaşehir’in üstünde yer alan Nidakule Kayaşehir ofis projesi, sunduğu ayrıcalıklı imkanlarla Başakşehir ilçesine değer katıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mayıs 2017 - İstanbul

Tahincioğlu kalitesiyle çeşitlendirilmiş ofis tipleriyle tasarlanan Nidakule Kayaşehir, iş hayatına farklı bir bakış açısını iş dünyasına sunacak.

İstanbul Kayaşehir’de yer alan Nidakule Kayaşehir, çevresindeki resmi kurumların yanı sıra Sağlık Kent, Kent Park, Yavuz Sultan Selim köprüsü, Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, metro ve tramvay hatlarına yakınlılığı ile de önemli bir konumda yer alıyor.

Tahincioğlu’nun iş yaşamına değer katan ve A+ standartlarında ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir’de 26 kattan oluşuyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90m², 124m², 430m² ve 860m² seçenekleri ile müşterileri sunuluyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir’de fiyatlar 5.000 TL/m² + KDV’den başlayıp, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa sunuluyor.

Üçüncü Palladium AVM, Kayaşehir’e geliyor

Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium’u İstanbul Ataşehir ve Antakya’dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir’e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..