Nidapark İstinye güncel fiyat listesi

Fiyat listesi açıklanan Tahincioğlu imzalı yeni konut projesi Nidapark İstinye'de en ucuz ve en pahalı konut seçenekleri kaç lira fiyatla satışa sunuldu?

Nidapark İstinye güncel fiyat listesi
Editor: Hakan A.
05 Aralık 2017 - 20:05 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:00

Tahincioğlu 2017 konut projelerinden en yenisi Nidapark İstinye satışları hızla devame derken, konut fiyatları ve diğer önemli detaylar google üzerinden sıkça araştırılan konular arasında. Nidapark İstinye güncel konut fiyatları açıklandı. 2 Milyon 070 Bin TL'den başlangıç gösteren Nidapark İstinye 538 adet apart ünite olarak hayata geçiriliyor.

Nidapark İstinye'de konut fiyatları ne kadar soruları sık sorulan sorulardan.  Tahincioğlu tarafından bahçeli 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan özel tasarım bloklar, 2+1’den 5+2’ye uzanan seçenekleriyle her ihtiyaca rahatlıkla cevap verebilecek özelliklerle donatılan Nidapark İstinye projesi metrekare birim fiyatları 23 bin lira seviyesinden başlangıç gösteriyor. Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faizle satışların başladı

55 farklı blok Nidapark İstinye'de

2019 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanmış durumda olan Nidapark İstinye projesi toplam 73.000 m2 üzerine kurulu 55 bloğu, 538 apart ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartları yüksek lüks bir proje olarak tasarlandı.

Emlak Konut GYO Güvencesiyle

Türkiye'nin en büyük konut geliştiricisi Emlak Konut GYO güvencesiyle Nidapark İstinye konut proojesinde güncellenen fiyat listesi ile satışlara devam ediliyor. İstanbul Boğazı'na nazır yükselen az katlı konutlarıyla şimdiden büyük ilgi gören Tahincioğlu tarafından inşaatına başlanan Nidapark İstinye projesinde ihtişamlı konutlar sahiplerini uygun şart ve koşullarla bekliyor. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum