Nidapark Kayaşehir konut satışlarına başladı

Tahincioğlu tarafından İstanbul Kayabaşı bölgesinde hayata geçirilen yeni projesi Nidapark Kayaşehir görücüye çıktı konut satışlarına başlandı.

Nidapark Kayaşehir konut satışlarına başladı
Editör: Hakan A.
29 Eylül 2016 - 17:20 - Güncelleme: 08 Şubat 2017 - 09:41

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi  İstanbul 29 Eylül 2016,

 Basın toplantısında Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Genel Müdür Alpaslan Çalın Nidapark Kayaşehir projesi hakkında bilgi verdi. Özcan Tahincioğlu ön talep döneminde 843 adet konuttan 216 daireye  sattıklarını ve 143 milyon gelir elde ettiklerini ifade etti.

 Nidapark Kayaşehir projesi İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’in Kayaşehir bölgesinde hayata geçiyor. Emlak Konut GYO’nun Başakşehir’de ki son arazisi üzerinde inşa edilen proje Emlak Konut ile hasılat paylaşım modeli ile yapılıyor. 1 milyar 100 milyon hasılat beklenen projede 407 milyon TL Emlak Konut GYO’ya pay verilecek.

Toplam 1233 bağımsız birimden oluşan Nidapark Kayaşehir ‘ de ilk etapta 843 adet daire satışa çıkarıldı. 3 ayrı konsepte oluşan projenin her etabı için sosyal alanlarda ayrı planlandı.Projede beyaz eşyanın tamamı çamaşır makinesi dahil veriliyor.

 Satışa çıkan 843 adet konutun; 

-  319 adet konut Zümrüt etabı,

-  54 adet konut  Elmas etabı,

-  479 adet konut Yakut etabı olarak planlanmış durumda.

- Nidapark Kayaşehir projesi bilgileri için buraya bakınız

https://projeler.emlakpencerem.com/nidapark-kayasehir/projesi/16/

Dairelerin büyüklükleri 102 metrekare - 226 metrekare arasında değişiyor. 

3 bin 800 TL/metrekare fiyatıyla satışa çıkarılan Nidapark Kayaşehir projesinde daire fiyatı fiyat 453 bin TL - 1 milyon 93 bin TL arasında değişiyor.

 Projede yüzde 5 peşinat, yüzde 12,5’u  6 ay sonra ödeme, yüzde 12,5’ y 12 ay sonra kalanı ise 0,70 faiz oranı ile banka kredisi şeklinde ödeme yapılabiliyor.

 Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahinsioğlu, projede Palladıum Alışveriş Merkezlerinin üçüncüsünü yapacaklarını söyledi.Tahincioğlu “ İlkini Ataşehir’de yaptığımız alışverişş merkezimiz “Palladıum AVM” nin 3. sünü Nidapark Kayaşehir projemizin içinde gerçekleştiriceğiz. Bu da projemizin ilerde ne kadar değerleneceğinin göstergesidir.” dedi.

 Bölgede yapımı gerçekleşecek metro hattının yanında olan Nidapark Kayaşehir projesi ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Cazibe merkezi Başakşehir’de yükselen projede açık kapalı yüzme havuzu, yürüme yolları, spor alanları, çocuk parkları, fitnes, sauna, buhar odası gibi sosyal ve spor tesisleri bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum