O projede 1 günde 405 konut sattı

Düşen konut kredisi faizleri sonrası hızlanan ev satışlarında Fuzul Yapı projesi Başakşehir Avrasya Konutları’nda 1 günde 405 daire satıldı!

O projede 1 günde 405 konut sattı
Editör: Hakan A.
03 Temmuz 2020 - 18:50
Türkiye'nin dev konut projelerine imza atan Fuzul Yapı, Başakşehir Avrasya Konutları'nda satış rekoruna koşuyor. Dev projede 1 gün içerisinde rekor konut satıldığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Temmuz 2020 - İstanbul


Türkiye genelinde konut satışlarında kredi faiz indirimleri ile birlikte yaşanan konut satış patlaması devam ediyor. Projeler ellerindeki konutları satarken, taleplere yetişmekte zorlanmaya başladıklarını ifade ediyorlar.

Fuzul Yapı tarafından İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen markalı konut projesinde kredi faizlerinin düşmesiyle birlikte satış patlaması yuaşanıyor. Başakşehir Avrasya Konutları kapsamında düşük faizli kredi kullanarak ev almak isteyenler sıraya girdi.

Konut satışlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, 'Aslında projemizi 6 ay sonrası için planlamaya almıştık. Ama ülkemizde emlak sektöründe 2017’deki o rüzgârı yakaladık hatta geçtik. Bu sebeple Emlak Konut GYO ile de fikir birliğiyle projemizi erkene çektik. 5 günde kampanya hazırladık ve hızlıca bir etkinlik düzenleyerek müşterilerimize projemizi duyurduk. Sonuç ise bizi çok memnun etti.'  Fuzul Yapı'nın onuncu projesi Başakşehir Avrasya Konutları’nda toplam 453 dairenin 405’inin satışını tamamlayarak 1 günde 663 milyon TL hasılat elde etti.' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum