Reklamı Geç
Ofis kurmadan digital gayrimenkul danışmanlığı sistemi "MGA...

Ofis kurmadan digital gayrimenkul danışmanlığı sistemi "MGA Digital Realty"

Ülkemiz ve dünyamızın ilk Digital Franchise sistemi ile ofis kurma zorunluluğu olmayan uygun fiyatlı gayrimenkul danışmanlığı sistemi MGA Digital Realty ile başladı.

13 Mart 2017 - 10:04 - Güncelleme: 03 Nisan 2017 - 15:58

MGA Digital Realty, 38 yıllık deneyimi olan Amerika menşeili Nova Holding’in markasıdır. Marka  emlak sektörünü dijital dünyaya taşıyor. Türkiye'de Yeni nesil digital gayrimenkul danışmanlığı sistemi "MGA Digital Realty" ile ilk kez uygulanıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan emlak franchise sistemi internet üzerinden çalışıyor ve ofis maliyetini ortadan kaldırıyor. MGA Digital Realty, emlak franchise sistemi sayesinde gayrimenkul danışmanları ihtiyaçları olan eğitim, ofis, hukuk gibi bir çok hizmeti markanın kendisinden alabiliyor. 
 
Yüksek maliyetli franchise emlak markalarına kıyasla, düşük maliyetli internet üzerinden çalışan yeni nesil online emlak franchise markası MGA Digital Realty, ofisin mali ve idari yükünü taşımadan sadece pazarlama-satış  yapma imkanını sağlıyor.  Bu sayede franchise ofisler tüm enerjısını para kazanmak için harcıyor. Marka, toplantı için veya kendi özel ihtiyacı için ofis gerekli olduğunda ana şirketin İstanbul ve ülkenin büyük şehirlerindeki hazır ofislerinde de çalışma imkanı sağlıyor.
 
Genç girişimcilere sırtlarında ofis yükü olmadan yeni iş kurma ve kendi işlerini yapma imkanı sunan MGA.digital, network deki girişimcilere yurtdışında portföy satarak uluslararası kuralları öğretmeyi amaçlıyor. Dijital Franchise ofisler başta ABD pazarı olmak üzere geniş kapsamlı bilgi sahibi oluyorlar. Network sayesinde girişimciler yabancıya satış yapmayı öğrenirler ve her hangi bir uyuşmazlık durumunda Hukuk desteğini mga.digital’den alırlar. Oturma izni ve vatandaşlık hizmetleri ile diğer tüm gayrimenkul satıcılarına kıyasla ayrıcalık kazanırlar.

mga digital emlak bayiliği 2017
 
“MGA Digital Realty” emlak franchise sisteminin sunduğu ayrıcaklıklar;
 
- EĞİTİM

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sınırsız bilgiye ulaşırsınız. Öğrenme süresini kendiniz belirlersiniz.
 
- DESTEK

MGA Digital Realty bayilerine profesyonel destek sağlamaktadır. Sizin için herşeyi kolaylaştırır.
 
- PAZARLAMA

Pazarlama desteği ile portföylerinizi dünyanın heryerinde yayınlayabilir ve takibini yapabilirsiniz.
 
- HUKUK

Hukuk desteği sayesinde sorunlarınızı anında çözebilirsiniz.
 
- BİLGİ İŞLEM

Tecrübeli ve sektörel deneyimli bilgi işlem kadroları ile yeni trende uygun marketing projeleri ile tam destek sağlanmaktadır.
 
- OFİS

Ofis hizmetlerinden yararlanarak müşterilerinize prestijli sunum yapabilirsiniz.
 
“MGA Digital Realty” dijital emlak franchise sistemine dahil olmak ya da bilgi almak için MGA.digital sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..