Özen Kuzu, "Toplumun zehirlenmiş kısmı...

Özen Kuzu, "Toplumun zehirlenmiş kısmı ayıklanmıştır"

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "FETÖ’nün zehirlediği, vatanına hıyanet eden kişiler toplumdan ayıklanmış ve en ağır cezaya mahkûm olmuşlardır. Gün, zafer günüdür!" dedi.

11 Temmuz 2017 - 12:15

FETÖ’nün zehirlediği, vatanına hıyanet eden kişiler toplumdan ayıklanmış ve en ağır cezaya mahkûm olmuşlardır diyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu’nun darbe girişiminin yıl dönümüyle ilgili yaptığı açıklamada, "Gün, zafer günüdür FETÖ, tüm kurumlarımızın içine sinsice nüfuz etmiş, izlediği beyin yıkama politikası ile milletimizin ve topraklarımızın içerisinde hain bir teşkilatlanma sergilemiş ve tam 1 yıl önce, 15 Temmuz 2016’da milletimizin bütünlüğüne, milli irademize yönelik ayaklanma hareketi gerçekleştirmiştir. Darbe diyemeyeceğim, bu düpedüz vatana ihanettir. Planlanmış ve organize edilmiş bir suçtur." dedi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Böylesi hain bir kalkışma karşısında vatansever yurttaşlarımızla birlikte liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sokağa çıkın” çağrısına kulak verdik ve birlik olduğumuzu tüm dünyaya gösterdik diyen Kuzu, "Son 1 yılda ülke ekonomimiz büyümeye, gelişmeye devam etti. Ülkemizin üstüne oynanan böylesi kirli oyunları dünyada Türkiye’den başka hiçbir ülke kolay atlatamazdı. Ülkemiz dik duruşuyla dünyaya meydan okudu. Halkımız 15 Temmuz günü yaşanan hain kalkışmaya sokaklara çıkıp dik duruşuyla dur dedi. Ülkemizi bölmeye çalışan hainlere hep beraber bunu yapamayacaklarını kanıtladık. Vatansever halkımızın tankların önünde durması, kahramanca sokaklara çıkması, gövdelerini silahlara siper etmesi vatan için ne kadar gözü kara olunabileceğini dünyaya gösterdi." diye konuştu.

Ülkesi için gerekirse ölümü göze alan vatansever halkımız dünyaya kahramanlık örneği sergilediğini hatırlatan Kuzu, "Liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın demokrasinin ve halkın yanında yer alarak, halkı meydanlara davet etmesi ile durdurulan bu saldırı, binlerce vatan haininin tutuklanması ile son buldu. Demokratik ve laik düzene yapılan bu saldırıda; vatanına, milletine ve yaşadığı topraklara ihanet edenler cezasını buldular. Bu hain saldırıda canı pahasına savaşan aziz Türk milletinin fedakârlığını tarih unutmayacaktır. Milli iradenin koruyucusu halkımızdır. Bu vatan kolay kazanılmadı, kolay kaybedileceğini de hiç düşünmüyorum.

Ülkemizin geleceğine güvenimiz tam. Yatırımlarımıza ve projelerimize hız kesmeden devam ediyor, ülkemiz için tüm özverimiz ile çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..