Premium Ofis Beylerbeyi projesi satışta

Ege Yapı İstanbul Anadolu Yakası konut projelerine bir yenisini ekledi, rn Üsküdar Beylerbeyi’nde inşa ettiği Premium Ofis Beylerbeyi projesini satışa sunulurken ofis blokları, metrekare satış fiyatı 12.500 TL’den başlıyor.

Premium Ofis Beylerbeyi projesi satışta
Editör: Hakan A.
22 Haziran 2017 - 10:44

Markalaı konut üreticileri arasında önemli bir yerde bulunan Ege yapı 3 yıllık yatırım planları çerçevesinde yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Şirket Üsküdar Beylerbeyi'nde hayata geçireceği yeni projesin satışlarına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Haziran 2017 - İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası projeleri arasında yer alan Üsküdar ilçesi Beylerbeyi 'nde yükselecek  Premium Ofis Beylerbeyi’ni satışa çıkardı. Projede ofis satışları başladı.

Premium Ofis Beylerbeyi bölgesinde 3 blok olarak 8.045 metrekare ofis alanı olarak tasarlanırken, projenin toplam 105 milyon TL yatırım değerine sahip olduğu kaydedildi. İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan projede 200 – 565 metrekare arasında değişen alanlarda farklı ofis alanları ile ticari alanlar yer alırken proje, 2018 yılı Mart ayında teslim edilecek. Konumu itibarıyla ulaşım açısından birçok alternatife sahip olan, İstanbul Boğazına çok yakın bir lokasyonda yükselen Premium Ofis Beylerbeyi’ndeki ofis blokları, metrekaresi 12.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Toplam 105 milyon TL yatırım değeri ile üç bloktan oluşan Premium Ofis Beylerbeyi’nde 8.045 metrekare ofis alanı bulunuyor. İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan projede 200 – 565 metrekare arasında değişen alanlarda farklı ofis alanları ile ticari alanlar yer alırken proje, 2018 yılı Mart ayında teslim edilecek.

Konumu itibarıyla ulaşım açısından birçok alternatife sahip olan, İstanbul Boğazına çok yakın bir lokasyonda yükselen Premium Ofis Beylerbeyi’ndeki ofis blokları, metrekaresi 12.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

H. İnanç Kabadayı: “Premium Ofis Beylerbeyi lokasyonu itibarıyla ofis için benzersiz bir konumda”

“Bugüne kadar inşa ettiğimiz projelerimiz, bulundukları bölgelerin çehresini değiştiren simge yapılar haline geldi. Bu mirasla İstanbul’un köklü semtlerinden Beylerbeyi’nde iş dünyasının çözüm ortağı olabilecek bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, yeni projeleri Premium Ofis Beylerbeyi’ne ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi:

“Premium Ofis Beylerbeyi projesi, her dönem ülke ekonomisine ve istihdama katma değer sağlayan Ege Yapı’nın gelecek üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin ikinci halkası olarak hayata geçiyor. Proje, konumu itibarıyla D100 Karayolu, TEM Otoyolu ve 3. Çevreyolu’na yakınlığı ile kilit bir noktada yer alan Beylerbeyi’nde yükseliyor. Özellikle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt ulaşımı, Burhaniye Metrobüs durağının hemen yanındaki konumuyla Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu Yakası’nın en önemli iş merkezlerinin göbeğinde yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün hemen yanında olması nedeni ile de aslında Avrupa Yakasıdan da ulaşım oldukça kolay. 4 metreye varan tavan yüksekliğinden, açılır yekpare camlarına kadar ferah bir mimariye sahip olan Premium Ofis Beylerbeyi, özenle kurgulanmış sosyal alanları ile yakın gelecekteki sakinlerine ideal bir iş ortamı sunacak. Bugüne kadar inşa ettiğimiz projeler, bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler oldu. Premium Ofis Beylerbeyi de iş dünyası adına Beylerbeyi’nin en keyifli buluşma noktası olacak.”

Ege Yapı'nın yeni ofis projesi Premium Ofis Beylerbeyi ile alakalı tüm detaylara Yeni Projeler sayfamızdan erişebilir, firmadan bilgi için form doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için buraya baınız.

Premium Ofis Beylerbey

YORUMLAR

  • 0 Yorum