Samsun Vezirköprü'de ön şartsız, kurasız 208 konut satışa çıktı

Samsun Vezirköprü TOKİ konut projesinde 208 adet 2+1 ve 3+1 evler ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile alıcısına sunuldu.

Samsun Vezirköprü'de ön şartsız, kurasız 208 konut satışa çıktı
Editör: Hakan A.
28 Ocak 2020 - 11:07

Ev sahibi olmak isteyen Samsunlular dikkat!  Toplu Konut İdaresi Samsun ilinde toplam 208 konutun satışlarına başladı. Açık satış yöntemi ile satışa sunulan Samsun Vezirköprü TOKİ konutları fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 28 Ocak 2019 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Samsun iline bağlı Vezirköprü ilçesinde, alt ve orta gelir grubuna yönelik hayata geçirdiği evlerin satışlarına başladı. Ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Ev alacaklar, 776 lira taksitlerle Samsun Vezirköprü konut projesinden faydalanabilir.

2+1 ve 3+1 tipinde 208 adet konutun satışa çıktığı Samsun Vezirköprü TOKİ projesinden ev almak isteyenler ayda 776 TL taksitlerle başvuru yapabilirsiler. 2+1 dairelerin satış fiyatı 158 Bin 792 TL'den başladığı alt gelir grubuna yönelik yapılan evler toplam 53 adet olacak. 3+1 daire seçeneğinde ise 256 Bin TL'den başlayan fiyatlarla ayda 1.067 TL taksitlerle orta gelir grubu için toplam 155 adet ev TOKİ Samsun konut satışları başlamış durumda.  Başvurular  27 Ocak - 30 Haziran 2020 arasında yapılabilecek.

Samsun TOKİ konutları için başvuru süreci başlarken, ev almak isteyenler idarenin resmi internet sitesi toki.gov.tr adresinden satışa çıkarılan evler hakkında güncel bilgi alabilirler.

toki samsun vezirköprü konut satışı 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum