Şanlıurfa Halfeti'de bazı yerler kentsel dönüşüm gelişim alanı ilan edildi

Ülke genelinde hızlanan kentsel dönüşüm projelerine Şanlıurfa'da yenisi eklendi. Halfeti'de bazı alanlar kentsel dönüşüm gelişim proje alanı olarak ilan edildi.

Şanlıurfa Halfeti'de bazı yerler kentsel dönüşüm gelişim alanı ilan edildi
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2020 - 08:24
Şanlıurfa Halfeti ilçesi'nde bazı alanların kentsel dönüşüm kapsamında çalışmaların başlaması amacıyla, kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesine karar verildi. İlgili karar bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.

Emlak Pencerem / Kentsel Dönüşüm Haberleri  - 5 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin dört bir yanında sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında belirlenen bölgelerin yenilenmesine devam ediliyor. Bu kapsamda Şanlıurfa'da Halfeti ilçesi sınırları içinde bazı alanlar için yapılan çalışma tamamlanırken, kentsel dönüşüm alanları tespit edildi.

Şanlıurfa İli, Halfeti İlçesi Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3179)


Şanıurfa Halfeti Kentsel Dönüşüm ve Gelişim alanı ilan edilen yerlerin listesinin tamamını üstte verilen linkten Resmi gazete'den görebilirsiniz.

şanlıurfa halfeti kentsel dönüşüm alanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum